1 turas: Hegelmann Litauen v BFA anonsas

Pirmalyga.lt

Ar gali būti geresnė dovana futbolo gerbėjams nei ilgai lauktas Pirmos lygos startas šį savaitgalį?

Pasiilgome gražių įvarčių, dramatiškų pergalių ir emocijų , kurias suteikia šis žaidimas. Bet greitai galėsime savąjį futbolo alkį numalšinti. 

Šeštadienis, 06.06, 15:00, Kaunas, LFF treniruočių centro stadionas.

Kauno „Hegelmann Litauen” –  Vilniaus BFA

Dar vienu sezonu favorite įvardinama Kauno „Hegelmann Litauen” komanda susitiks su jau pažįstamais varžovais iš sostinės – BFA ekipa. Komandos jau žaidė šiais metais kontrolines rungtynes, dar prieš karantiną, jos baigėsi minimalia kauniečių pergale. Tas rungtynes matyt ne kartą primins savo žaidėjams kauniečių vyr. treneris Artūras Ramoška, mat pergalė jose buvo iškovota nelengvai. BFA „parodė nagučius”, o dabar, kai prie komandos prisijungė dar keli žaidėjai, jų galimybės atrodo dar didesnės. Tiesa, reikia pripažinti, kad kauniečių papildymas – kur kas stambesnio kalibro. Ne veltui praktiškai visų komandų treneriai „Hegelmann Litauen” įvardina kaip vienus pagrindinių pretendentų į auksą. Nors, kaip pažymėjo A.Ramoška, favoritų vardą teks įrodyti futbolo aikštėje.

Įdomu bus stebėti ir Ivano Švabovičiaus sugrįžimą į vyr. trenerio postą. Šis specialistas jau ne kartą yra įrodęs, kad moka ir mėgsta dirbti su jaunimu, tad ir šį kartą lauksime įdomių rezultatų.