14 turas: FC Vilniaus Vytis v FC Hegelmann Litauen

Pirmalyga.lt

Po neilgos pertraukos Pirmos lygos ekipos vėl stoja į kovą. Šį savaitgalį kovas pradeda pirmo aštuonetuko komandos. Po tam tikrų perturbacijų, susijusių su „Riteriai” B komandai užskaitytais techniniais pralaimėjimais, situacija kiek „susijaukė” ir lentelės viršūnėje. Joje atsidūrė Vidurio Lietuvos klubai. Atstumai tarp komandų minimalūs, tad laukia daug įdomių kovų.

Antradienis, 09.15, 19:00, Vilnius, LFF stadionas.

„Vilniaus Vytis” – Kauno „Hegelmann Litauen”

Dėl „Vilniaus Vyčio“ dalyvavimo taurės turnyre vienos turo rungtynės yra nukeltos į kitą savaitę. Antradienio vakare LFF stadione pamatysime ekipas, kurios dar neseniai buvo lentelės viršuje. Šiuo metu jos yra tarsi žengtelėję žingsnį atgal, nors gali būti, kad tas įspūdis apgaulingas. „Hegelmann Litauen“, nors ir nelengvai, bet renka taškus, o nuo lyderių juos skiria vos viena pergalė. Neabejotina, kad Kauno ekipa dar netarė savo paskutinio žodžio.

Kalbant apie „Vilniaus Vytį“, ten situacija sudėtingesnė. Atrodo, kad pasibaigus įspūdingai nepralaimėtų rungtynių serijai, komandai ima stigti deguonies. Du pralaimėjimai rato finiše nuleido vilniečius į penktą vietą, atstumas iki pirmaujančių ekipų – 7 taškai, o tai susiklosčiusioje situacijoje yra nemažai. Nelaimėjus prieš „Hegelmann Litauen“, kovą dėl medalių turbūt būtų galima pamiršti, o ir už nugaros ne taip ir ramu – „Dainava“ bei „Šiauliai“ yra atsilikę vos 2 taškais. Nereikia užmiršti, kad ir savaitgalį „Vilniaus Vytis“ ne ilsėsis, o žais taurės rungtynes ne su kuo nors kitu, o su šalies čempionais.