17 turas: FK Nevėžis v FC Hegelmann Litauen

Pirmalyga.lt

Šį savaitgalį Pirmos lygos stadionuose bus karšta. Ne dėl klimatinių sąlygų, o dėl juose užvirsiančių kovų. Ne vienose rungtynėse susitiks komandos, esančios greta lentelėje, tad kovoti bus dėl ko. Didžiausio dėmesio, ko gero, sulauks lygos lyderių dvikova Kėdainiuose, progas reabilituotis gaus ekipos, nesėkmingai sužaidę praeitame ture.

Penktadienis, 10.02, 18:30, Kėdainių miesto stadionas.
Kėdainių „Nevėžis” – Kauno „Hegelmann Litauen”

Centrinė turo dvikova šį kartą vyks jau penktadienį –  joje susitiks komandos, pretenduojančios į auksą. Abiejų ekipų žaidėjai puikiai suvokia, ko vertas bus šis susitikimas ir įtemptai jam ruošiasi. Beje, kauniečiams jis bus ne tik proga revanšui už pralaimėjimą namuose pirmame rate (priminsime, „Nevėžis“ tada nugalėjo 2:0) , bet ir tapti vienvaldžiu turnyro lyderiu. Nepamirškime dar ir to fakto, jog „Hegelmann Litauen” gretose  yra nemažai žaidėjų, anksčiau atstovavusių „Nevėžiui”, ar kilusių iš šio miesto, tai suteikia papildomo atspalvio šioms rungtynėms.  Vienas iš jų, Ugnius Lekečinskas, neabejoja savo komandos galimybėmis, tačiau rimtai vertina ir „Nevėžio“ potencialą, teigdamas, jog dabartinė Kėdainių komandos užimama vieta – toli gražu ne atsitiktinumas. Beje, šiose rungtynėse „Hegelmann Litauen“ bus priversti verstis be kelių jiems svarbių žaidėjų – sudėtį koreguoja patirtos traumos, gautos kortelės.

Iš „Nevėžio“ stovyklos žinių mažiau, tačiau rezultatai ir stabiliai renkami taškai kalba patys už save. Turint omenyje, kad tris iš ketverių likusių rungtynių kėdainiečiai žais namų stadione, sėkmingai sužaidus penktadienį jiems atsiveria puikios galimybės laimėti titulą.