18 turas: FC Hegelmann Litauen v FK Jonava

Pirmalyga.lt

Ateinantis savaitgalis bus vienas iš lemiamų kovoje dėl pirmenybių medalių. Tarpusavyje susikibs pirmojo ketvertuko komandos ir nuo tų susitikimų rezultatų nemažai priklausys komandų išsidėstymas sezono finiše. Kėdainių ir Kauno komandos žais savosiose aikštėse – tai tarsi yra joms privalumas. Vienok, tai vargu ar bus lemiami veiksniai rungtynėse.

Šeštadienis, 10.17, 13:00, Kaunas, LFF treniruočių centro stadionas.
Kauno „Hegelmann Litauen” – „Jonava“

Šeštadienį Kaune vyks rungtynės, kuriose šeimininkams bus būtina pergalė. Aišku, jei kauniečiai dar turi vilčių pakovoti dėl lygos nugalėtojų titulo. Nesėkmė Kėdainiuose „Hegelmann Litauen“ atitolino nuo lyderių, o nelaimėjus prieš „Jonavą“ gali iškilti pavojus ir dabar užimamai trečiai vietai.

Artėjančio savaitgalio rungtynės turėtų gerokai skirtis nuo gana atsargių rungtynių sezono pradžioje Jonavoje. Priminsime, jog tose rungtynėse buvo užfiksuotos lygiosios (1:1), o labai gali būti, jog šį kartą toks rezultatas netenkins nei vienos komandos. Kyla minčių, jog komandos bandys ieškoti laimės prie varžovų vartų, o abejose aikštės pusėse bus žaidėjų, kurie gali tapti tikru galvos skausmu varžovų gynybai.

Kauniečių gretose išskirtume puikiai į ekipą įsiliejusį Alexą Kyeremeh, kurio trūkumas gana stipriai atsiliepė komandos atakų aštrumui Kėdainiuose. Savo žodį turėtų tarti gan aktyviai ir rezultatyviai žaidžianti saugų linija.

Ką į tai gali prieš pastatyti jonaviškiai? Ko gero, gerą komandinį žaidimą gynyboje, maksimalią koncentraciją, kovingumą ir aštrias kontratakas. Tokiu stiliumi „Jonava” žaisti moka ir tą įrodė jau ne kartą. Tiesa, dažnokai kovingumas perauga į pernelyg dideles aistras, prisirenkama nereikalingų kortelių, ko pasekoje kartais tenka rungtyniauti ne optimalia sudėtimi. Dar įdomi detalė, kad antrame rate per keturias rungtynes jonaviškių gretose įvarčiais pasižymėjo net septyni žaidėjai – faktas , kuris paprastai komandos trenerius džiugina, o varžovus neramina  – vadinasi, gali „iššauti” bet kuris.