19 turas: FC Hegelmann Litauen v DFK Dainava

Pirmalyga.lt

Dauguma Pirmos lygos susitikimų šį savaitgalį vyks sekmadienį. Kovas pirmenybėse baigs apatinės turnyrinės lentelės komandos, o gali atsitikti ir taip , kad šį savaitgalį paaiškės ir visų spalvų medalių laimėtojai. Taigi, pagrindinė šio turo intriga- ar išliks intrigų turnyro finiše?

Sekmadienis, 10.25, 13:00, Kaunas, LFF treniruočių centro stadionas.
Kauno „Hegelmann Litauen”  – Alytaus „Dainava“

Dar vienos rungtynės vyks Kaune ir gali būti, kad jose svečių teisėmis rungtyniausianti „Dainava“ sulauks garsesnio tribūnų palaikymo, nei šeimininkai. „Dzūkų tankai“ – rimta jėga, tačiau ar jų pagalbos užteks alytiškiams aikštėje – neaišku.

Kauniečiai atitoko po skaudaus pralaimėjimo Kėdainiuose ir įveikė kitus tiesioginius konkurentus praeitame ture. Pergalė sekmadienio rungtynėse garantuotų „Hegelmann Litauen“ sidabro medalius, o ar išliktų intriga kovoje dėl aukso priklausytų jau ne nuo kauniečių.

„Dainava“ su savais žiūrovais atsisveikino dviem įspūdingomis „išgyvenimo dramomis“, o dabar alytiškių laukia dvi sunkios išvykos. Galimybė užlipti laipteliu aukščiau nei dabar užimama 5-a vieta išlieka, o ar ji neišsisklaidys po šio turo – priklausys nuo dzūkų pasirodymo sekmadienį.