2 turas: FK Jonava v Hegelmann Litauen anonsas

Pirmalyga.lt

Šį savaitgalį – antro LFF Pirmos lygos turo susitikimai. Vėl aikštėje matysime daug jaunimo, vėl laukiame įdomių momentų ir intriguojančių scenarijų. Dalis komandų debiutuos savų žiūrovų akivaizdoje, tad motyvacijos ir noro pasirodyti kuo geriau neturėtų trūkti. Bus ir jaudulio, ir vaikiškų klaidų – na, visai kaip per mokyklinius egzaminus. Tikimės, kad bus ir džiaugsmo juos išlaikius.

Penktadienis, 06.12, 19:00, Jonavos miesto stadionas
„Jonava”  – Kauno „Hegelmann Litauen”

Rungtynės, kurias galėtume pavadinti vienomis iš centrinių ture. Artūras Ramoška grįžta į Jonavą, vadovaudamas vieniems iš pretendentų į lygos nugalėtojų titulą. Bet būtent tokios rungtynės gali parodyti tų pretenzijų pagrįstumą. Ir nors pernai „Jonava” dažnokai dovanodavo savo aikštėje taškus varžovams, ilgai tokia tendencija neturėtų tęstis. Pergalė Kretingoje turėtų suteikti Eisvino Utyros auklėtiniams dar daugiau pasitikėjimo savimi.

Kauniečiams tai bus pirmoji išvyka šį sezoną. Neabejojame, jog komanda sieks pergalės, o ji būtų puiki dovana „Hegelmann Litauen” futbolo klubui, mininčiam nedidelę, bet simbolinę 11 metų veiklos sukaktį.