20 turas: FC Hegelmann Litauen v FA Šiauliai

Pirmalyga.lt

Pirmos lygos pirmenybėse liko sužaisti ketverias arba … penkias rungtynes. Dar yra galimybė, kad pirmaujančios ekipos surinktų po lygiai taškų, o tada dėl titulo lapkričio 8 d. būtų žaidžiamos papildomos rungtynės. Pretendentai į lygos čempionų karūną liko tik du, Kurie iš jų matuosis ją ir kada – paaiškės nuaidėjus finaliniams teisėjų švilpukams šį šeštadienį.

Šeštadienis, 10.31, 13:00, Kaunas, LFF treniruočių centro stadionas.
Kauno „Hegelmann Litauen” – FA „Šiauliai“

„Hegelmann Litauen“ paskutines pirmenybių rungtynes pristatinėja kaip savotiškus finalus. Iš tiesų, tiesos yra. Bet kuris kluptelėjimas reikštų visų kauniečių vilčių siekti pirmos vietos žlugimą, o pergalės – atvirkščiai, tą viltį palaiko. Nors ir nelengvai, kol kas kauniečiai tas pergales renka ir prieš paskutinį turą sumažino atstumą nuo lyderių iki dviejų taškų.

Tad algoritmas Kauno komandai labai paprastas – būtina pačių jų pergalė prieš „Šiaulius“ ir laukti tinkamo rezultato Kėdainiuose, besitikint, jog „Jonava“ atims taškus iš šeimininkų.

O dėl pergalės Kaune šeimininkams gali tekti nemažai paplušėti – sezono pabaigoje šiauliečiai įsibėgėjo, žaidžia rezultatyviai ir gali sukelti nemažai rūpesčių bet kuriam varžovui. Greitos svečių kontratakos, kurių gretose netrūksta galinčių jas užbaigti (ko vertas vien Roko Gedmino „pokeris“ praeitame ture) gali tapti rimtu kauniečių gynėjų galvos skausmu. Tiesa, savo ruožtu „Hegelmann Litauen“ galinga saugų linija (bent jau Pirmos lygos mastu) gali būti vienas iš lemiamų veiksnių artėjančio susitikimo scenarijuje.