25-tojo turo apžvalga: FC Hegelmann Litauen – FK Jonava

LFF I lygai einant į pabaigą jau trečią kartą šį sezoną susitiksime su FK „Jonava“ ekipa. 25-tojo turo rungtynėse Kaune susitiks 7-tą ir 8-tą vietą turnyrinėje lentelėje užimančios komandos. Šiuo metu FC „Hegelmann Litaeun“ su 33 taškais yra 8-tojo turnyrinės lentelės vietoje, o FK „Jonava“ su 36 taškais 7-toje.

FK „Jonava“ šiame sezone jau spėjo pelnyti 46 įvarčius, o geriausiai tai sekėsi daryti K. Guliyev (10 įvarčių) ir P. Osauskui (8 įvarčiai). Tuo tarpu Hegelmann gretose rezultatyviausias yra D. Stradalovas – 6 įvarčiai, iš kurių 2 Deividas pridėjo paskutinėse rungtynėse su FK „Nevėžis“.

Nors varžovų įvarčių santykis yra geresnis +12, o Hegelmann -4, tačiau šiame sezone geriau sekėsi kauniečiams. LFF Taurės Sharp turnyre Hegelmann eliminavo Jonavos ekipą iš tolimesnių kovų. 2019.05.01 NFA stadione buvo sunki dvikova, tačiau po M. Rusio šou (2 įvarčiai ir rezultatyvus perdavimas R. Mačežinskui) Hegelmann šventė pergalę 3:1.

LFF I lygos 1 rato rungtynės Jonavoje buvo kur kas sunkesnės. Išvykoje pirmieji pasižymėjo Jonavos žaidėjai. K. Guliyev realizavo sunkią standartinę situaciją, tačiau vėliau T. Simaitis atrėmė jo muštą 11 m. baudinį. Tai buvo tarsi ženklas, kad rungtynės dar nebaigtos. Antrajame kėlinyje Hegelmann atsibudo, o po keitimo aikštėje pasirodęs R. Mačežinskas išlygino rungtynių rezultatą – 1:1.

Trenerio V. Masaičio mintys prieš šias rungtynes:

“Dabar yra maksimalių išbandymų metas, kadangi čempionatas pasiekė finišo tiesiąją, o visi taškai yra itin svarbūs. Tai bus jau trečios tarpusavio rungtynės, todėl manau tokį susitikimą drąsiai galima pavadinti – derbiu, o kovos čia tikrai netruks. Taip pat noriu pasidžiaugti, kad prieš tokias svarbias rungtynes turėsim bene visus sveikus ir pasirengusius žaidėjus. Laukia įdomios rungtynės”