3 turas: FC Hegelmann Litauen v FK Minija anonsas

Pirmalyga.lt

Pirmieji turai lygoje jau sužaisti ir nors kažkokias išvadas daryti dar anksti, kai kurias tendencijas jau galima įžvelgti. Ar jas patvirtins trečiojo turo dvikovos – pamatysime, o kol kas galime konstatuoti, kad galingiausią puolimą demonstruoja „Šiauliai”, o pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrė 6 komandos lygoje. Šis skaičius, be abejo, mažės, bet nuo to žiūrovams turėtų būti tik įdomiau.

Tuo labiau, kad nuo birželio 17 d. jų stadionuose bus daugiau – leidžiama iki 700.

Šeštadienis, 06.20, 14:00, Kaunas, LFF treniruočių centro stadionas

Kauno „Hegelmann Litauen” – Kretingos „Minija”

Ne itin sėkmingą „Minijos” startą kiek kompensavo solidus pasirodymas I-ame taurės varžybų etape Vilniuje. Tiesa, ten varžovas buvo iš II lygos, o šeštadienį kretingiškių laukia itin solidus varžovas – Kauno „Hegelmann Litauen”. Šeimininkai , be abejonės, yra šių rungtynių favoritai, bet tokios etiketės kauniečių vyr. treneriui Artūrui Ramoškai nepatinka. Rungtynės Jonavoje parodė, kad prieš vienų iš favoritų žaidimą priešnuodžių rasti galima, tad pajūrio komanda, manome, irgi padarė tam tikras išvadas ir pasiruošė rungtynėms.

Įdomu, kurio trenerio planas šeštadienį bus veiksmingesnis, o iš savo pusės pastebėsime, jog nemenką įtaką rungtynėms gali turėti ir tvankus oras – susitikimas prasidės 14 valandą, kuomet oro temperatūra turėtų būti arti maksimumo.

Na, bent jau žiūrovams bus kuo atsigaivinti – klubas paruošė neįprastą akciją ir pirmiems 100 atėjusiems išdalins nealkoholinio alaus.