6 turas: FC Hegelmann Litauen v FK Nevėžis anonsas

Pirmalyga.lt

Galbūt artėjantis savaitgalis ir nelepins gerais orais, bet Pirmos lygos komandų gerbėjams nuobodu būti neturėtų. Turas prasidės pirmaujančių ekipų dvikova, nemažai jame bus ir lentelės kaimynystėje esančių varžovų akistatų. O tai – visuomet papildoma motyvacija ir stimulas. Kažkur gali nutikti ir netikėtumų.

Šeštadienis, 07.11, 13:00, Kaunas, LFF treniruočių centro stadionas
Kauno „Hegelmann Litauen” – Kėdainių „Nevėžis”

Turnyrinės lentelės lyderiai Kaune susitiks su pastaruoju metu atsigaunančiu „Nevėžiu”. Dvikova turėtų būti principinė ir atkakli, nežiūrint dabar esančio taškų skirtumo. Kėdainių komanda akivaizdžiai atsigauna po sunkaus starto ir tampa vėl rimtu varžovu, galinčiu atimti taškus iš bet ko.

Kauno ekipoje yra bent pora žaidėjų, puikiai žinančių šeštadienio varžovų galimybes, – dar pernai R.Lipnevičius ir J.Supronas vilkėjo „Nevėžio” marškinėlius. Jiems šios rungtynės turėtų būti išskirtinės.

Artūro Ramoškos auklėtiniai kol kas žaidžia solidžiai, atakuoja įvairiai, o savo „namų tvirtovę” gina beveik be priekaištų – vos 1 praleistas įvartis per 5 rungtynes.

Įdomu pažymėti, kad abiejų komandų atakuojantys futbolininkai yra pamėgę skaičių 4 – būtent tiek įvarčių „Hegelmann Litauen”ekipa yra įmušusi trijose rungtynėse, o „Nevėžis” – dvejose.