8 turas: FC Hegelmann Litauen v Vilniaus Vytis anonsas

Įpusėjus pirmajam ratui kai kurios ekipos dar stiprina savas gretas, kamšydamos atsivėrusias spragas ar didindamos manevrų sudėtimi galimybę. Gali būti, kad šio turo dvikovose išvysime ir naujų veidų, bet ir be jų intrigų bus apsčiai. Vienų iš lyderių dvikova, mūšiai Vidurio Lietuvoje, vilniečių tarpusavio kovos- žodžiu, pažiūrėti bus į ką.

Šeštadienis, 07.25, 13:00, Kaunas, LFF treniruočių centro stadionas

Kauno „Hegelmann Litauen”– „Vilniaus Vytis”

Šeštadienį Kaune susitiks komandos, užimančios 2 ir 3 lentelės vietas, tad šis susitikimas pelnytai laikomas centrinėmis turo rungtynėmis. Kauniečiai, išlaikę sunkų egzaminą Alytuje, turėtų jaustis tvirčiau ir dėl sugrįžtančių į rikiuotę žaidėjų. „Hegelmann Litauen“ nusiteikę nutraukti įspūdingą „Vilniaus Vyčio“ nepralaimėtų rungtynių seriją, bet tai nelabai gąsdina svečius.

Vilniaus komanda taip pat gerina savo žaidimą, atranda savo vietą komandoje legionieriai, vaidinantys vis svarbesnį vaidmenį atakuojančiose „vyčių“ schemose.

Kaune vyks taip vadinamos rungtynės dėl šešių taškų, komandų statistiniai rodikliai yra labai panašūs, tad daug ką gali nulemti mažos detalės ar futbolo gudrybės. Vilniaus komandoje rezultatyvumu išsiskiria I.Soumah ir M.Makutunovičius, o kauniečių gretose tas krūvis kol kas pasiskirsto tolygiai. Ir nežinia, kuris iš šių variantų geresnis.