Antroji pergalė - triuškinanti namie prieš „Miniją"

Kauno FC „Hegelmann Litauen” neklysta namuose. Karštą birželio 20 dienos popietė kauniečiai savo žiūrovų akivaizdoje įtikinamai rezultatu 3:0 įveikė Kretingos „Miniją” ir šventė antrąją pergalę lygoje.

Pirmajame kėlinyje tiksliu smūgiu pasižymėjo Rimvydas Lipnevičius, o po pertraukos savo antruosius įvarčius pirmenybėse pelnė Ugnius Lekečinskas ir Klaudijus Upstas.

Rungtynes Artūro Ramoškos ir Tado Vilkevičiaus auklėtiniai pradėjo pasikeitusia gynybos ir saugų grandimi. Mantą Fridriką, kuris dėl asmeninių priežasčių negalėjo rungtyniauti, pakeitė vyriausias komandos narys – kapitonas Ignas Dedura. Taip pat į startinę rikiuotę grįžo Mantas Rusys, kuris pakeitė Beną Olencevičių.

Nuo pat dvikovos pirmųjų minučių FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai perėmė iniciatyvą ir dominavo visose aikštės plotuose. Pirmasis įvartis į Kretingos ekipos vartus krito jau 22-ą minutę, po I. Deduros ilgo perdavimo, Rimvydas Lipnevičius tiksliai smūgiavo į dešinįjį vartų kampą.

Antrojo įvarčio teko palaukti net visą pusvalandį, iki tol aikštės šeimininkai švaistė vieną progą po kitos. Visgi 58-ą minutę po sumaišties prie varžovų vartų, pirmas prie kamuolio suskubo Ugnius Lekečinskas.

Dar po 20 minučių, po keitimo pasirodęs Jonas Supronas atliko juvelyrinį perdavimą laiku į baudos aikštelę įkirtusiam Klaudijui Upstui, o šis šaltakraujiškai nuginklavo kretingiškių vartų sargą.

Per likusį laiką „Hegelmann Litauen” galėjo dar ne kartą padidinti rezultatą, bet jis nepasikeitė ir galutinis teisėjo švilpukas skelbė kauniečių įtikinamą pergalę – 3:0.

FC „Hegelmann Litauen” klubas pratęs namų rungtynių seriją ir lygiai po savaitęs, birželio 27 dieną priims FK „Panevėžys” B komandą.