Artūras Ramoška: „Mane džiugina žaidėjų atsidavimas ir noras rungtyniauti“​

Kauno FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai Alytuje baigė pasiruošimą Pirmos lygos batalijoms. Kontrolinėje dvikovoje su šeimininkais Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkais per 90 minučių įvarčių neužfiksuota nors kauniečiai galėjo išsiveržti į priekį, bet susitikimo pabaigoje neišnaudojo 11 m. baudinio.

Po dvikovos kauniečių strategas Artūras Ramoška teigė, jog rezultatas nėra pats prasčiausias, nes pavyko nepraleisti įvarčio.

„Norėtųsi laimėti kiekvienas rungtynes. Šiame susitikime galimybių tai padaryti tikrai turėjome, o dvikovos pabaigoje buvome aktyvesni už varžovus, turėjome progų priekyje, deja jų neišnaudojome, neišnaudojome 11 metrų baudinio.

Rezultatas 0:0 nėra pats prasčiausias, nes komanda nepraleido įvarčio, kas taip pat svarbu. Sakyčiau, jog šiose rungtynėse nebuvo pačios stipriausios sudėties ir aišku, tas periodas praleistas be rungtynių davė savo. Matėsi, jog komandos nariams dar trūksta tarpusavio supratimo ypač puolimo veiksmuose. Taigi yra kur dirbti”, – sakė A. Ramoška.

Paklaustas apie dalykus, kurie jį džiugina komandoje prieš artėjančias Pirma lyga pirmenybes, treneris išskyrė žaidėjų norą ir atsidavimą.

„Prieš pirmenybių startą mane džiugina žaidėjų atsidavimas ir noras, aišku jo turi visi, nes rungtyniauti visi nori, tačiau į startinę sudėtį papuola tik vienuolika žaidėjų. Norisi aikštėje matyti tik pačius geriausius”, – FC „Hegelmann Litauen” oficialiai svetainei sakė A. Ramoška.

Pirmos lygos pirmenybės startuos jau birželio 5-ąją, o „Hegelmann Litauen“ klubas pirmąsias rungtynes žais birželio 6-ąją, šeštadienį, namie prieš Vilniaus Baltijos futbolo akademijos futbolininkus.