Atkaklioje kovoje išsiskirta lygiosiomis

Kauno rajono „Hegelmann Litauen” B ir toliau tęsia kovą dėl LFF II lygos 11-20 vietų. Po puikiai ir su trenksmu pradėto antrojo starto mėlynai balti namuose turėjo tenkintis tik tašku. Dvikova prieš FM „Ateitis” futbolininkus pasibaigė taikiai – 2:2.

Po įvartį šiame mače šeimininkams pelnė Kristupas Tunyla ir Povilas Gavorka.

Dvikovą kauniečiai pradėjo tokia startine sudėtimi: Laurynas Klimas, Mindaugas Zlatkus, Nedas Dabužinskas, Povilas Gavorka, Aleksandr Jacenko, Nedas Masaitis, Tauras Leonavičius, Kristupas Tunyla, Tadas Klimavičius, Gustas Baumila ir Elvinas Bajorinas.

Rungtynių pradžia mėlynai baltiems susiklostė ne taip gerai, kaip norėtųsi. 24 minutę įvartį į savo vartus nukreipė G. Baumila.

Visgi komandinėmis pastangomis aikštės šeimininkai atstatė „status quo” šiose rungtynėse. 38 minutę greitos atakos metu, puikų perdavimą iš M. Zlatkaus gavęs K. Tunyla tiksliu ir stipriu smūgiu nukreipė kamuolį į vilniečių vartus.

Po pertraukos mėlynai baltiems pavyko įsiveržti į priekį – 55 minutę 11 metrų baudinį nepriekaištingai realizavo P. Gavorka ir rezultatas tapo 2:1.

Atrodė, jog FC „Hegelmann Litauen” B ekipos futbolininkai nemažins apsukų ir didins rezultatą, bet varžovai šį entuziazmą greitai nugesino pelnydami išlyginamąjį įvartį.

Per likusį rungtynių laiką pergalę išplėšti galėjo bet kuri ekipa, tačiau teisėjo švilpukas fiksavo rezultatyvias lygiąsias.

Kita dvikova mėlynai baltų laukia Klaipėdoje, šį šeštadienį prieš Klaipėdos FM futbolininkus.