B ekipa namie įveikė kėdainiečius ir pasiekė saldų revanšą

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ B ekipa LFF II lygos pirmenybėse pasiekė 11 pergalę. Tado Vilkevičiaus treniruojami futbolininkai kovoje dėl 11-20 vietų namie įveikė Kėdainių FK „Nevėžio” ekipą ir atsirevanšavo už pirmajame rate patirtą nesėkmę.

Penktadienio vakarą vykusiose rungtynėse mėlynai baltiems du įvarčius pelnė brazilas Alex Negueba, kartą varžovai patys pasiuntė kamuolį į savo vartus.

Dvikovą šeimininkai pradėjo tokia startine sudėtimi: Marko Deronja, Ugnius Lekečinskas, Matas Dedura, Ibrahim Olaosebikan, Gustas Baumila, Elvinas Bajorinas, Povilas Gavorka, Nedas Dabužinskas, Tauras Leonavičius, Alex Negueba ir Aurimas Raginis.

Rungtynes aktyviau pradėjo mėlynai balti, kurie bandė paspausti savo priešininkus ir ieškojo jų klaidų. Ypač aktyvūs priekyje buvo A. Raginis, A. Negueba ir U. Lekečinskas.

Visgi pirmasis grėsmę prie kėdainiečių vartų sukėlė N. Dabužinskas. Jo pavojingą smūgį 7 minutę blokavo varžovų gynėjai.

Dar po kelių minučių pirmas prieš atšokusio kamuolio buvo A. Negueba, bet jo smūgis skriejo šalia virpsto.

12 minutę prie kampinio gairelės stojo A. Raginis ir atliko itin tikslų perdavimą į vartininko baudos aikštelę, ten kamuolio mėlynai balti nelietė, bet jį lietė varžovai ir jis įskriejo į vartus – 1:0

19 minutę mėlynai balti dar kartą nubaudė priešininkus – puikų perdavimą iš N. Dabužinsko gavęs brazilas A. Negueba puikiai susitvarkė su savo varžovu ir smūgiavo tiksliai į vartų kamputį – 2:0.

Visgi po keletos minučių „Nevėžio” B komandos futbolininkai taip pat atsakė įvarčiu sugebėdami pasinaudoti šeimininkų klaidomis bei po Luko Berednikovo tikslaus smūgio sušvelninti rezultatą – 2:1.

35 minutę arti tikslo buvo I. Olaosebikanas, kuris smūgiavo galva po A. Raginio perdavimo iš kairiojo krašto, bet varžovų vartininkas sužaidė patikimai.

Po keletas akimirkų šeimininkai pažėrė keletą pavojingų smūgių link svečių vartų. A. Negueba smūgį blokavo atmušė vartininkas, o pakartotiniu smūgiu U. Lekečinskas smūgiavo netiksliai.

Antrąjį kėlinį aštriau pradėjo svečiai iš Kėdainių – 54 minutę jie tolimu šūviu patikrino šeimininkų vartų virpsto tvirtumą.

Vėliau varžovai dar kartą patikrino M. Deronjos budrumą smūgiu iš 18 metrų. Vartininkas gaudė užtikrintai.

72 minutę greitos šeimininkų atakos metus A. Raginis smūgiavo stipriai, bet tiesiai į vartininką.

78 min. savo laimę iš 16 metrų distancijos pabandė U. Lekečinskas, stiprus smūgis skriejo šiek tiek šalia vartų.

Po kelių minučių jau varžovai sukūrė pavojingą išpuolį, tiesa po mėlynai baltų klaidos gynyboje, tačiau jiems įvarčio pasiekti nepavyko.

Galutinis šios dvikovos taškas buvo padėtas 86 minutę po to kai savo antrąjį ir trečiąjį komandos įvartį pelnė A. Negueba po tikslaus A. Raginio perdavimo.

Atkakliai rungtyniavę kėdainiečiai po kelių akimirkų vėl sudrebino šeimininkų vartų virpstą, bet dar labiau sušvelninti rezultatą taip ir nesugebėjo.

Mėlynai balti šventė pergalę rezultatu 3:1 ir pasiekė saldų revanšą po patirto pralaimėjimo pirmajame lygos rate.

Kitas rungtynes FC „Hegelmann Litauen” B vėl žais namie, spalio 17 dieną susitiks su Kauno FM „Fortūna” futbolininkais.