Blogiausias sezono rungtynes sužaidę mėlynai balti priversti palikti LFF taurės varžybas

D. Balandis

Trečiadienio vakarą Vilniuje vyko Hegelmann LFF taurės pusfinalis, kuriame susitiko Vilniaus „Žalgiris” bei pirmą kartą taip toli šiame turnyre nužygiavusi Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen” ekipa.

Tikriausiai prasčiausias sezono rungtynes sužaidę mėlynai balti buvo priversti pripažinti sostinės ekipos pranašumą rezultatu 0:4.

Svečiai rungtynes pradėjo tokia startine sudėtimi: Ignas Plūkas, Vilius Armalas, Levanas Mačarašvilis, Vilius Armanavičius ©, Lukas Čerkauskas, José Mosquera, Christianas Jimenezas, Nauris Petkevičius, Kyle Spence, Yukiyošis Karashima ir Klaudijus Upstas.

Mačas svečiams prasidėjo nesėkmingai –  mat jau 5 minutę Tomislavas Kišas pasinaudojo  „Hegelmann Litauen“ gynėjų klaida gynyboje ir išvedė vilniečius į priekį – 1:0.

Pirmam kėliniui įpusėjus Yukiyošis Karashima atliko pirmą tolimesnės distancijos pavojingesnį smūgį iš Kauno rajono komandos pusės, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į varžovų vartininką.

Vos prasidėjus antrai rungtynių pusei, tas pats T. Kišas įsmeigė dar vieną įvartį ir padvigubino šeimininkų persvarą – 2:0.

57 minutę V. Armanavičius iš toli paleido stiprų smūgį, tačiau ir jis skriejo į varžovų vartininko rankas. 66 minutę „Žalgiris“ dar labiau atitolino viltis mėlynai baltiems patekti į kitą etapą – Marko Paveličius pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir sostinės ekipa įgijo jau net trijų įvarčių persvarą.

77 minutę T. Kišas įmušė trečią savo įvartį, rezultatą paversdamas į 4:0 ir taip galutinai nulemdamas šios pusfinalio poros laimėtoją.

Rungtynių pabaigoje puikų šansą sušvelninti rezultatą turėjo Alex Negueba, bet jam nepavyko nukreipti kamuolio į vartus atsidūrus vienam prieš vartininką.

Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo teisę žaisti Hegelmann LFF taurės finale, kur antrus metus iš eilės susigrums su FK „Panevėžio“ ekipa.