Dėl karantino šalyje Kauno „Hegelmann Litauen“ stabdo treniruotes

Dėl Lietuvoje šiąnakt paskelbto karantino Kauno „Hegelmann Litauen“ futbolininkai išeina atostogų bent 2 savaitėms. Futbolininkai į treniruotes vėl gali susirinkti kovo 30 dieną, bet jei prireiks daugiau laiko suvaldyti virusą, šis laikotarpis gali ir užsitęsti.

„Vadovaudamiesi Vyriausybės rekomendacijomis ir siekdami apsaugoti klubo žaidėjų, trenerių, personalo ir visų aplinkinių sveikatą mums teko stabdyti klubo projektus, renginius ir visas veiklas bent kelioms savaitėms.

Šiuo metu sveikata yra ir turi būti mūsų visų prioritetas, visi kiti dalykai gali ir privalo palaukti, nors ir kaip tai būtų liūdna. Labai tikimės, kad laikantis visų Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų, pavyks sustabdyti viruso plitimą ir greitai galėsime grįžti į normalias gyvenimo vėžes ir laukti Pirmos lygos starto“, – klubo oficialiai svetainei pasakojo „Hegelmann Litauen“ direktorius Dainius Šumauskas.

Pirmos lygos startas buvo planuotas kovo 21-22 dienomis, bet panašu, jog jis bus atidėtas bent 2 savaitėms, o gal net ir vėlesniam laikui.

„Hegelmann Litauen“ klubas prašo visų laikytis karantino nūrodymų, saugoti save ir kitus.

Karantino metu draudžiama:

– Draudžiama užsieniečiams atvykti į Lietuvą, išskyrus specialius atvejus, kai vykdomas krovinių vežimas, kai asmenys turi teisę gyventi Lietuvoje ir išskyrus diplomatus. Išimtis taikoma ir NATO bei NATO šalių kariniuose vienetuose tarnaujantiems asmenims ir juos aptarnaujančiam personalui, jų šeimos nariams. Prekių judėjimas neribojamas.

– Draudžiama Lietuvos piliečiams išvykti iš Lietuvos, išskyrus atvejus, kai jie grįžta į savo gyvenamąją vietą, vyksta į savo darbo vietą, taip pat VSAT vadovo ar jo įgalioto asmens leidimu.

– Draudžiamas kruizinių laivų patekimas į Klaipėdos valstybinį jūrų uostą.

– Draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir fizinis lankytojų aptarnavimas.

– Draudžiama veikla vaikų, žmonių su negalia ir pagyvenusių žmonių dienos ir užimtumo centruose.

– Draudžiamas kalinių lankymas.

– Draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai bei susibūrimai.

– Draudžiama sveikatinimo paslaugų centrų, sanatorijų, poilsio centrų veikla, išskyrus individualias reabilitacijos paslaugas, kurios susijusios su gydymu.

– Draudžiama viešojo maitinimosi įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų veikla, išskyrus kai maistas gaminamas išsinešti arba kitais būdais pristatomas gyventojams.

– Draudžiama parduotuvių, išskyrus maisto prekių, prekybos centrų, išskyrus maisto, veterinarijos, vaistinių ir optikos prekių parduotuves juose, turgaviečių, išskyrus maisto, veikla, išskyrus internetinę prekybą ir kai prekės pristatomos gyventojams.

– Draudžiamas grožio paslaugų teikimas.

– Draudžiamas pacientų lankymas, išskyrus terminalinės būklės pacientų ir vaikų iki 14 metų lankymą gydančio gydytojo leidimu.

– Draudžiama lankytis visose stacionariose socialinių paslaugų įstaigose, šeimynose, grupinio ir bendruomeninio gyvenimo namuose. Kitose socialinių paslaugų įstaigose, kontaktuoti su klientu leidžiama tik užtikrinant būtinąsias socialines paslaugas.