Du kartus pirmavę „Hegelmann Litauen" B futbolininkai išvykoje nusileido „Ekranui"

Domantas Balandis/hegelmannsports.lt

Šestadienį vykusiose LFF II lygos 2 turo rungtynėse tarp Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ B ir Panevėžio „Ekrano“, pergalę šventė šeimininkai, rezultatu 4:2. Įvarčius svečiams mušė Nauris Petkevičius ir Simas Gedžiūnas.

Kauno rajono komandą mačą Aukštaitijos sostinėje pradėjo tokia startine sudėtimi: Laurynas Klimas, Ugnius Lekečinskas, Matas Dedura, Rimvydas Lipnevičius, Jonas Supronas, Nauris Petkevičius, Martynas Vasiliauskas, Jose Mosquera, Gustas Baumila, Simas Gedžiūnas © ir Elvinas Bajorinas.

Mėlynai balti jau 3 minutę išsiveržė į priekį – pasižymėjo Nauris Petkevičius, kuris puikią komandinę ataką, kurioje dalyvavo J. Supronas ir J. Mosquera, užbaigė taikliu smūgiu.

18 minutę panevėžiečiai išbandė Lauryno Klimo budrumą – vartininkas atrėmė šeimininkų smūgiuotą kamuolį.

Pirmo kėlinio pabaigoje į greitą ataką išbėgęs Ugnius Lekečinskas turėjo progą padvigubinti persvarą, bet varžovų vartininkas sužaidė užtikrintai ir atrėmė smūgį.

Vos prasidėjus antram kėliniui varžovai surengė pavojingą ataką ir 47 minutę Titas Aukštuolis išlygino rezultatą. Ilgai netrukus, 54 minutę Simas Gedžiūnas po Gusto Baumilos pakelto kampinio vėl išvedė mėlynai baltus į priekį.

Antrajame kėlinyje ir toliau nesibaigė įvarčiai – 61 minutę šeimininkai po Kotaro Amemiya smūgio dar kartą išlygino rezultatą. O 67 minutę Marius Zabarauskas persvėrė rezultatą į šeimininkų naudą – 3:2.

Likus 10 minučių iki rungtynių pabaigos Rimvydas Lipnevičius pabandė laimę tolimesniu smūgiu, kamuolį varžovų vartininkas atrėmė ir pavyko uždirbti kampinį, po kurio buvo labai realus šansas pelnyti įvartį, tačiau varžovų gynėjai spėjo išmušti kamuolį, kuris jau leidosi į vartus.

„Ekranas“ kartą mačo pabaigoje pataikė į virpstą, o galutinį tašką 89 minutę uždėjo K. Amemiya, baudos smūgiu nuginkluodamas L. Klimo ginamus vartus, taip leisdamas panevėžiečiams iškovoti pergalę namuose rezultatu 4:2.

Kitas rungtynes „Hegelmann Litauen“ B komanda žais Kaune, kitą penktadienį 19:30 prieš FA „Šiaulių“ B ekipą.