FC Hegelmann futbolo akademija naudosis RSC „Anderlecht” programos įrankiais

Nuo šio rudens Kauno FC Hegelmann futbolo akademijos auklėtiniai ir treneriai pradės dirbti su RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programa.

Pirmasis žingsnis ir pirmoji namų darbų užduotis – išmokti tinkamai valdyti treniruočių proceso valdymo įrankio platformą „ProSoccerData“. Šiam tikslui bus rengiami mokymai, kurių metu FC Hegelmann akademijos treneriai ir personalas susipažins su platforma ir jos teikiama nauda treniruočių planavime ir valdyme.

Tiesa, per pirmuosius programos įdiegimo metus Lietuvos futbolo federacijos atstovai ne tik dalins patarimus, metodinę medžiagą, bet ir pakvies mūsų akademijos trenerius dalyvauti RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programa teoriniuose bei praktiniuose užsiėmimuose.

„Esu pilnai įsitikinęs, jog RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo metodologijos pagalba ir suteiktais įrankiais mes galėsime akademijos treniruočių procesą ir kokybę pakelti į kitą lygį. Ši programa suteiks mūsų vaikams papildomos motyvacijos treniruotėse, kurios ir taip dabar nestinga. Briuselio „Anderlecht“ klubas šios programos dėka užaugino tokias futbolo žvaigždes kaip Romelu Lukaku ar Vincentas Kompany. Savo ruožtu tikimės ir mes išugdyti futbolo talentus“, – pasakojo akademijos direktorius Dainius Šumauskas.

LFF 2019 metų gegužę pasirašė sutartį su Briuselio RSC „Anderlecht“ klubu dėl pasaulyje garsios ir eilę aukščiausios klasės futbolininkų išugdžiusios „Anderlecht“ akademijos jaunimo ugdymo sistemos įsigijimo ir įdiegimo Lietuvos akademijose. Sutartis galios iki 2022 metų, o joje įrašyta galimybė pratęsti susitarimą dar dviem metams.

Šiuo metu projekte dalyvauja 19 klubų, kurios naudosis „Anderlecht“ programa bei treniruočių proceso valdymo įrankio platforma „ProSoccerData“: Baltijos FA, FA „Dainava“, FA „Marijampolė City“, FA „Panevėžys“, FA „Šiauliai“, FA „Žalgirietis“, FC „Džiugas“, FK „Atmosfera“, FK „Babrungas“, FK „Banga“, FK „Jonava“, FK „Nevėžis“, FM „Ateitis“, Kauno Žalgirio FA, Klaipėdos KFA, Marijampolės FC, Talentų FA, VJFA „Tauras“ ir Klaipėdos FM.