FC „Hegelmann Litauen“ gretas papildė buvęs Alytaus ekipos narys

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ klubo gretas prieš artėjančias A lygos pirmenybes papildė 21 metų saugas iš Alytaus – Martynas Vasiliauskas.

Keletą pastarųjų sezonų M. Vasiliauskas buvo vienas iš pagrindinių Alytaus DFK „Dainava” futbolininkų bei nuolat ryšėjo kapitono raištį.

„Alytuje aš buvau vicekapitonas, bet labai dažnai aikštėje būdavau su kapitonu raiščiu, kaip sakoma atidirbinėjau savo gautą komandos pasitikėjimą.

Manau, jog Kaune viskas bus gerai, ta etiketė, kad esi vienas iš jauniausių prideda motyvacijos, komanda yra labai šilta, tad net kartais būna smagu pabūti jaunuoliu ir pasimokyti iš vyresnių”, – pirmojo savo interviu metu kalbėjo Martynas.

Dzūkas futbolą žaisti pradėjo Alytaus sporto ir rekreacijos centro komandoje, o 2015 metais persikėlė į DFK „Dainavą”. Po sezono perspektyvų futbolininką pastebėjo A lygos vicečempionai FK „Trakai” ir pasikvietė į savo gretas. Šioje ekipoje M. Vasiliauskas praleido du sezonus ir nuolat būdavo registruojamas aukščiausios lygos rungtynėms, bet daugiausiai žaisdavo už Trakai B ekipą.

2018 metų sezono viduryje M. Vasiliauskas grįžo į gimtojo miesto ekipą, kur solidžiai prisidėjo prie DFK „Dainava” pergalių. Vidurio saugas per du sezonus pelnė 7 įvarčius ir atliko net 15 rezultatyvių perdavimų.

„Jau pernai turėjau galimybė prisijungti prie FC „Hegelmann Litauen” ekipos, bet taip gavosi, kad prisijungiu dabar, tai viskas labai paprasta, žaidėjai renkasi ten kur būna pasiūlytos geresnės sąlygos tobulėti, tad nesunkiai priėmiau gautą pasiūlymą”, – kalbėjo M. Vasiliauskas.

„Visada reik tikėti, tikiu, kad komanda bus daugiau nei konkurencinga A lygoje ir aš pats stengsiuosi kuo daugiau prisidėti prie to, mes visi žinom ką turim daryti, ir visi atsiduosim kiek tik įmanoma daugiau jėgų, pažadu už visą komandą.

Norėčiau palinkėti komandai išvengti traumų ir mėgautis futbolu bei įrodyti visiems kodėl mes čia esame. Pats norėčiau gauti daugiau žaidybinio laiko ir padėti komandai”, – kalbėjo mėlynai baltų naujokas.

M. Vasiliauskas komandai jau padėjo pastaruosiuose dviejuose kontrolinėse rungtynėse prieš Marijampolės „Sūduva”, o kitą šeštadienį vėl išbėgs kartu su naujais komandos draugais jėgų patikrinime prieš „Kauno Žalgirį”.