FC „Hegelmann Litauen“ papildė saugas iš Nigerijos - Gavi Thompsonas

Mėlynai balti aktyviai komplektuoja komandą naujam sezonui. Kauno klubas sukirto rankomis su dar vienu nauju žaidėju. Juo tapo Kaune gerai pažįstamas 20-metis saugas iš Nigerijos Gavi Thompsonas.

Nigerietis rungtyniavo Kauno FC „Stumbro“ gretose, prie kurio prisijungė 2018 m. vasarą ir komandą paliko 2019 metų sezono viduryje, kuomet klubas baigė savo egzistavimą.

Kaune G. Thompsonas buvo viena pastebimiausių figūrų aikštės viduryje ir A lygoje išsiskyrė savo kovingumu ir fizinėmis galimybėmis.

Palikęs Lietuvą futbolininkas grįžo į gimtinę, kur palaikė sportinę formą garsaus Nigerijos futbolininko ir trenerio Emmanuelio Amunike vardo futbolo akademijoje. Beje su šia akademija Kauno klubas planuoja bendradarbiauti ir ateityje.

Prieš atvykdamas į Lietuva, futbolininkas rungtyniavo vietiniame Giant Brillas futbolo klube.

„Hegelmann Litauen komandą žinojau dar tada, kai žaidžiau Kaune, o grįžęs į Nigeriją nuolat sekiau šios komandos progresą. Jaučiuosi laimingas tapdamas šio klubo dalimi. Sezonui esu pasiruošęs, mano sportinė forma gera ir laukiu A lygos kovų. Noriu padėti komandai šiemet pasiekti gerų rezultatų“, – hegelmannsports.lt svetainei sakė G. Thompsonas.

Mėlynai baltų naujokas buvo kviečiamas į Nigerijos jaunimo U16 ir U20 rinktines.

G. Thompsonas tapo antruoju kauniečių naujoku prieš naują sezoną. Kiek anksčiau mėlynai baltų gretas papildė kitas 20-metis futbolininkas iš Nigerijos – Omokhafe Thomas.