FC „Hegelmann Litauen“ sukirto rankomis su Levanu Mačarašviliu

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ garbę nuo šiol gins anksčiau mūsų šalyje rungtyniavęs kartvelas Levanas Mačarašvilis (Levan Macharashvili). Saugas praeitą savaitę pasirašė sutartį su mėlynai baltais ir tapo pilnaverčiu komandos nariu.

23-ejų ekipos naujokas yra gerai pažįstamas Lietuvos futbolo gerbėjams, nes anksčiau gynė Kauno „Stumbro” garbę. Kartvelas laikinojoje sostinėje rungtyniavo 2017-2019 metais, sužaidė 69 rungtynes ir pelnė 9 įvarčius.

„Atvirai kalbant, neturėjau minčių grįžti į Lietuvą ir dar į Kauną. Labai džiaugiuosi būdamas čia. Jau teko treniruotis ir žaisti kartu su naujais komandos draugais, jaučiausi labai gerai, pasižiūrėsime kaip bus toliau”, – kalbėjo „Hegelmann Litauen” naujokas iš Sakartvelo.

Palikęs bėdų ištiktą „Stumbrą”, Levanas sukirto rankomis su Armėnijos aukščiausios lygos FC „Lori” klubu ir rungtyniavo ten sezoną bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Praėjusį sezoną L. Mačarašvilis praleido gimtosios šalies Tbilisio FC „Saburtalo” klube.

„Žinoma, kad žinojau apie savo naująjį klubą, sekiau jų žaidimą dar žaisdamas Kaune. Žinojau, kad tame klube žaidėjams sudaromos geros sąlygos, kad klube visada siekia aukščiausių tikslų”, – sakė Levanas.

L. Mačarašvilis jau spėjo sužaisti pirmąsias kontrolines rungtynes „Hegelmann Litauen” klube praėjusį šeštadienį prieš „Kauno Žalgirį”.

„Mano tikslai labai aukšti – noriu pagaliau laimėti A lygą su „Hegelmann Litauen”, noriu padėti komandai. Ruošiamės čempionatui ir kovosime kiekvienose rungtynėse”, – sakė mėlynai baltų naujokas.

Kitas kontrolines rungtynes Kauno rajono klubas žais šį trečiadienį, 13 val., BFA arenoje prieš šeimininkų Baltijos futbolo akademijos ekipą.