FC „Hegelmann Litauen” vicekapitonas pasilieka komandoje

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen” vicekapitonas Gabrielius Zagurskas lieka klube dar vienam sezonui.

28-erių metų krašto gynėjas praėjusiame sezone buvo priverstas praleisti daugelį rungtynių dėl traumos ir sužaidė tik penkerias dvikovas.

„Praeitas sezonas asmeniškai buvo labai sunkus. Sužaidus kelis turus gavau sunkią traumą, dėl kurios sezonas kaip ir pasibaigė. Teko stebėti viską iš šalies, o man asmeniškai tą daryti yra kur kas sudėtingiau, nei būti aikštėję.

Stengiausi kuo daugiau būti su komanda, kiek galėjau buvau treniruotėse ir runngtynėse, stengiausi palaikyti, komandai buvo sunkių momentų, kai dėl traumų ir kortelių buvome netekę daug žaidėjų, bet vaikinai susitvarkė ir pavyko įgyvendinti vadovybės tikslus“, – hegelmannsports.lt pasakojo mėlynai baltų vicekapitonas.

G. Zagurskas A lygos debiutui besiruošiantiems kauniečiams atstovaus jau trečią sezoną. Pats futbolininkas šalies aukščiausio lygio futbolo ragavo ne kartą – tris sezonos atstovavo Utenos „Uteniui“ (2015-2017 m.) ir po sezoną vilkėjo Klaipėdos „Atlanto“ (2012 m.) ir „Kauno Žalgirio“ (2018 m.) marškinėlius.

„Šiais metais turiu daug noro, esu labai motyvuotas. Išsigydžiau traumą, aktyviai sportuoju jau kelis mėnesius. Su nekantrumu laukiu pasiruošimo pradžios, tikiuosi jis praeis sklandžiai ir startuosime čempionate puikiai pasiruošę. Sezone tikiuosi sužaisti kuo daugiau rungtynių ir būti maksimaliai naudingas komandai“, – apie savo lūkesčius kalbėjo G. Zagurskas.

Priminsime, jog FC „Hegelmann Litauen“ pasiruošimą sezonui pradės sausio 11 dieną, pirmadienį.