Gero lygio rungtynėse Kaune - nulinės lygiosios

Pirmos lygos 8 turo rungtynėse Kauno FC „Hegelmann Litauen” nepavyko nutraukti FC „Vilniaus Vytis” rekordinės nepralaimėtų rungtynių serijos – komandos nerado kelių prie vartų, užfiksuotos lygiosios 0:0.

Šeimininkai rungtynes pradėjo itin išretėjusiomis gretomis. Prie anksčiau traumas besigydančių Gabrielio Zagursko, Justo Česnavičiaus ir Manto Rusio, prisidėjo Klaudijus Upstas bei Matas Dedura, o po pirmojo kėlinio priverstinio keitimo pasiprašė ir labiausiai patyręs ekipos žaidėjas – Ignas Dedura.

Nepaisant šių netekčių, kauniečiai šiose rungtynėse net neketino pasiduoti savo varžovams ir nuo pat pirmų dvikovos minučių užvirė nuožmi kova.

15 min. labai arti tikslo buvo šeimininkai, kai po Ugniaus Lekečinsko smūgio kamuolys atsimušė į skersinį ir nusileido už priešininkų vartų sargo nugaros. Tačiau vartų linijos kamuolys nekirto ir po akimirkos atsidūrė vartininko glėbyje.

Toliau savo atsakus rengė „Vilniaus  Vytis”. 17 min. Alex Kyeremeh prie varžovų baudos aikštelės suklaidino kelis varžovus, o jo tolimas smūgis privertė padirbėti kauniečių vartininką Nemanją Bjelaną. Po minutės jau Cyreille’as Tchayi Tachamba išvengė nuošalės spastų, tačiau pabėgti nuo Manto Fridriko jam nepavyko.

Netrukus Rimvydo Lipnevičiaus tikslų perdavimą bandė išpildyti kitas kėdainietis Jonas Supronas, bet jaunajam mėlynai baltų saugui pritrūko smūgio stiprumo.

34 minutę varžovai surengė bene pavojingiausią ataką, kurios smaigalyje atsidūrę C. Tchamba iš kelių metrų smūgiavo pro šalį.

Antrame kėlinyje aikštėje ir toliau vyko kieta kova. 51 minutę komandą dar kartą išgelbėjo N. Bjelanas atmūšęs nuo 16 m. smūgiuotą Arno Borodino kamuolį.

Vėliau šeimininkų žaidimą pagyvino po keitimo pasirodę žaidėjai – Deividas Stradalovas, Arnas Levonauskas ir debiutą paminėjęs Povilas Kiselevskis.

Būtent 80 min. Arnas Levonauskas po gražios komandinės atakos pabandė savo laimę iš kairiojo krašto, bet kamuolys skriejo virš vartų.

Baigiantis susitikimui, sostinės komanda turėjo progą, bet kamuolys prariedėjo greta virpsto.

Per teisėjo pridėtą laiką FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai dėjo dideles pastangas išplėšti pergalę, bet puolime pritrūkdavo tikslumo, tad galiausiai abi komandos turėjo pasitenkinti lygiosiomis.

Dar vienas išbandymas kauniečių lauks šį penktadienį – kelionė į Žemaitiją ir kova su pirmenybiu lydere – Telšių FC „Džiugas” ekipa.