Gimtadienio rungtynėse Jonavoje - simboliškos lygiosios

Pirmos lygos antrajame ture išvykoje rungtyniavę Kauno FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai turėjo tenkintis lygiosiomis.

Klubo 11 metų gimtadienio dieną, kauniečiai Jonavoje baigė rungtynes rezultatu 1:1. Išlyginamąjį įvartį antrajame kėlinyje smūgiu galva pelnė Vilius Armanavičius.

Dvikovą Jonavos centrinio stadiono atsarginėje aikštėje mėlynai balti pradėjo tokia startine sudėtimi: Nemanja Bjelanas, Lukas Pangonis, Matas Dedura, Mantas Fridrikas, Gabrielius Zagurskas, Vilius Armanavičius, Benas Olencevičius, Rimvydas Lipnevičius, Klaudijus Upstas, Aurimas Raginis ir Ugnius Lekečinskas.

Pirmąsias dvikovos 15 minučių kamuolio kontrolę demonstravo aikštės šeimininkai, o vėliau ją perėmė svečiai iš Kauno.

26 minutę Jonavos ekipą išgelbėjo Martynas Matuzas neautralizavęs Ugniaus Lekečinsko pavojingą perdavimą Viliui Armanavičiui. Po kelių minučių priešininkų vartininkas dar kartą pademonstravo savo sugebėjimus atmušęs Aurimo Raginio kaip iš patrankos paleistą kamuolį.

Nors ir kėlinio viduryje kur kas pavojingiau atrodė kauniečiai, tačiau įvarčių savo įvarčių sąskaitą pirmieji atidarė FK „Jonava” futbolininkai. 38 minutę Tado Eliošiaus iš 16 m. smūgiuotas kamuolys pataikė į koją Gabrieliui Zagurskui ir netikėtai atsidūrė vartų tinkle.

Po pertraukos kiek nusiraminę FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai kibo į varžovų vartų šturmą. 67 minutę po A. Raginio perdavimo iš aikštės kairiojo krašto įvartį galva pelnė Vilius Armanavičius. Saugas pasižymi jau antrąsias rungtynes iš eilės.

Beje antrajame kėlinyje treneriai į aikštę išleido Mantą Rusį ir Joną Suproną, kurie gerokai suaktyvino komandos žaidimą puolant.

70 minutę puikų šansą išvesti savo ekipą į priekį turėjo Ugnius Lekečinskas, bet jaunasis puolėjas užuot vienas užbaigęs ataką, netiksliai perdavė kamuolį savo komandos draugui.

Per likusį laiką Kauno komanda kontroliavo kamuolį ir nuolat lankėsi varžovų aikštės pusėje, tačiau dažniausiai pritrūkdavo galutinio sprendimo atakos užbaigime, o ir varžovai kantriai ir be klaidų gynėsi.

Kitą savatę FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai grįžta į savo namų stadioną ir šeštadienį, 14 val. susitiks su Kretingos „Minija”.