„Hegelmann Litauen“ B kontrolinėje dvikovoje – dar viena užtikrinta pergalė

Domantas Balandis/fchegelmannsports.lt

Kaune pirmadienio vakarą susitiko Kauno FM „Fortūna“ ir Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ B komandos, rezultatu 1:4 pergalę šventė mėlynai balti. Dubliu antrose rungtynėse iš eilės pasižymėjo Mindaugas Zlatkus, o po įvartį pridėjo Justinas Budrys ir Denisas Bradulis.

Kauno rajono komandos startinė sudėtis: Laurynas Klimas, Elvinas Bajorinas, Matas Rutkauskas, Povilas Čižinauskas, Gustas Baumila, Tauras Leonavičius, Nedas Dabužinskas, Simas Gedžiūnas, Denisas Bradulis, Justinas Budrys, Mindaugas Zlatkus.

Mėlynai balti nuo pat rungtynių pradžios intensyviai spaudė varžovus, jau 8 minutę N. Dabužinskas galingu tolimu smūgiu patikrino varžovų vartininką, kuris susitvarkė su pirma grėsme vartams.

Neilgai trukus, 13 minutę „Hegelmann Litauen“ uždirbo kampinį ir po pakelto kamuolio į baudos aikštelę, M. Zlatkus galva sėkmingai nukreipė kamuolį į vartus. Tas pats Zlatkus ir toliau rungtyniavo užtikrinai ir aštriai.

21 minutę mėlynai balti pelnė ir antrąjį įvartį, pasižymėjo Denisas Bradulis.

Antroje pirmo kėlinio pusėje mėlynai balti ir toliau agresyviai žaidė, tačiau daugiau pasižymėti nepavyko, o likus 5 minutėms iki pirmo kėlinio pabaigos varžovai išbėgo į kontrataką ir nubaudė Kauno rajono komandą įvarčių sušvelnindami rezultatą iki 1:2.

67 minutę Masaitis vėl bandė pralaužti varžovų vartininką, tačiau šis atrėmė smūgį ir pasiuntė kamuolį į užribį. Po kampinio Zlatkus pabandė atlikti akrobatišką smūgį per save, bet nestiprus smūgis keliavo tiesiai į vartininko rankas.

J. Budrys 75 minutę po gražiai pakelto komandos draugo perdavimo į baudos aikštelę, taikliai užbaigė ataką smūgiu galva ir pelnė 3 šios dienos Kauno rajono komandos įvartį.

Mačą dar savo vienu įvarčiu užbaigė Mindaugas Zlatkus, kuris 87 minutę po „FM Fortūnos“ vartininko neužfiksuoto kamuolio po kampinio, lengvai įmušė jau 4 įvartį į varžovų vartus.

Tai buvo paskutinės FC „Hegelmann Litauen“ B komandos rungtynes prieš LFF II lygos startą. Pirmieji mėlynai baltų varžovai pirmenybėse bus „Šilutės“ futbolininkai. Šios rungtynės vyks jau šį šeštadienį LFF Kauno treniruočių centro stadione.