„Hegelmann Litauen” futbolininkai atnaujins treniruočių procesą

Nuo balandžio 27 dienos, laikantis nustatytų atstumo reikalavimų, leidžiamos kai kurių sporto šakų treniruotės uždarose ir visų sportininkų – atvirose sporto erdvėse, tačiau su sąlyga, kad būtų išlaikytas bent 10 metrų atstumas tarp sportininkų, o vienam sportininkui tektų ne mažesnis kaip 10 kv. metrų plotas.

Šį sezoną sau aukščiausius tikslus keliantis Kauno „Hegelmann Litauen” klubas, savo futbolininkus pirmadienį vėl pakvies į bendras treniruotes ir toliau tęs pasiruošimą Pirmos lygos pirmenybėms.

„Šis sušvelninimas yra žingsnis pirmyn, galimybė pradėti treniruotes sporto bazėse, kur to anksčiau nebuvo galima daryti. Tačiau saugumo priemonės išlieka. Visi suprantame, kad sporto pasiekimai yra svarbu, tačiau prioritetas – sportininkų, trenerių ir jų artimųjų sveikata“, – teigia švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė.

Suprasdami rizika šiuo ypatingu pasauliui metu, klubo atstovai pažada užtikrinti visas reikalaujamas saugumo priemones futbolininkams. Treniruotės bus vykdomos laikantis saugaus atstumo reikalavimų, prieš treniruotę tikrinama žaidėjų temperatūra ir laikomasi kitų higienos reikalavimų.

„Mūsų klubas planuoja laikytis visų aukščiausių higienos reikalavimų, futbolininkams bus sudaromos saugios sąlygos treniruotis ir toliau ruoštis varžyboms. Mes įsipareigojame tikrinti žaidėjų temperatūrą, išlaikyti saugius atstumus pratybų metu, futbolininkai po treniruotės nesinaudos bendru dušu, o po jos vyks namo ir prausis ten”, – sakė „Hegelmann Litauen“ klubo direktorius Dainius Šumauskas.

Viso karantino metu „Hegelmann Litauen“ futbolininkai treniravosi individualiai naudodamiesi klubo trenerių rekomendacijomis ir sudarytu pasiruošimo planu.

Kaip ir anksčiau buvo minėta, pasibaigus karantinui ir visiems apribojimams, Pirmos lygos pirmenybės galėtų startuoti po trijų savaičių.