"Hegelmann Litauen" lygos senbuvių - nebijo

kaunodiena.lt

Pirma lyga pradėti sezoną numatė birželio 5-ąją. Šiemet pirmenybėse turėtų startuoti keturiolika ekipų, tarp kurių maždaug trečdalis – A lygos klubų dubleriai. Kaip ir pernai, favoritai – Telšių “Džiugas”, tik paskutiniu momentu apsisprendęs nepasinaudoti kelialapiu į A lygą, Alytaus “Dainava” ir dar keli kiti senbuviai.

Įsiterpti tarp lyderių šiemet pretenduos ir Kauno “Hegelmann Litauen”. Pastaraisiais mėnesiais ši Kauno ekipa pasipildė ne vienu patyrusiu A lygos futbolininku, tarp jų – pernai “Panevėžio” marškinėlius vilkėjusiu gynėju Mantu Fridriku bei Ignu Dedura, perėjusiu iš “Kauno Žalgirio”, saugu Viliumi Armanavičiumi iš Klaipėdos “Atlanto”.

Pasak buvusio Lietuvos rinktinės gynėjo I.Deduros, “Hegelmann Litauen” intensyviai treniruojasi visą gegužę, tad komanda pasiekusi neprastą sportinę formą, nors, pasikeitus sudėčiai, komandinio bendradarbiavimo dar trūksta.

“Hegelmann Litauen” vienuolikei atstovaus tėvas ir sūnus – Ignas ir Matas Deduros.

“Nepaisant šio sezono iššūkių, labai laukiame turnyro starto. Nebijome nė vieno varžovo, nes sąlygos ruoštis varžyboms visiems buvo vienodai sudėtingos. Šiemet keliame sau aukščiausius tikslus, o kaip seksis juos įgyvendinti, parodys jau pirmieji turai”, – įsitikinęs “Hegelmann Litauen” kapitonas.