„Hegelmann Litauen" namie nepralaimi - iškovota trečia pergalė

Kauno FC „Hegelmann Litauen” klubas ir toliau išsaugo savo tvirtovę „sausą”. Šeštadienį kauniečiai namuose nepaliko vilčių „Panevėžio” B komandai ir iškovojo antrą pergalę iš eilės bei trečią šį sezoną LFF Kauno treniruočių centro stadione.

Dvikovą mėlynai balti pradėjo tokia startine sudėtimi: Nemanja Bjelanas, Gabrielius Zagurskas, Lukas Pangonis, Mantas Fridrikas, Mantas Dedura, Rimvydas Lipnevičius, Mantas Rusys, Vilius Armanavičius, Klaudijus Upstas, Aurimas Raginis ir Ugnius Lekečinskas.

Pirmojo rungtynių įvarčio teko palaukti 40 minučių, o iki to laiko kauniečiai turėjo ne vieną progą išsiveržti į priekį. Vis dėlto 41 minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė varžovų be priežiūros paliktas Vilius Armanavičius.

Kėlinį užbaigė Rimvydo Lipnevičiaus įvartis, kurį jis pelnė po juvelyrinio Klaudijaus Upsto perdavimo. Tiesa, jau per teisėjo pridėtą laiką traumą patyrė šių rungtynių kauniečių komandos kapitonas Gabrielius Zagurskas, kuriam po susidūrimo su varžovu buvo išnarintas raktikaulis ir patempti raiščiai.

Po pertraukos įtampai atslūgus, kauniečiai ir toliau nenustojo šturmuoti varžovų iš Aukštaitijos vartus. 49 minutę savo trečiąjį įvartį šiame sezone pelnė Ugnius Lekečinskas.

74 minutę pirmuoju įvarčiu sezone džiaugėsi Jonas Supronas, kuris tiksliai pergudravo priešininkų vartininką kovoje vienas prieš vieną,

Teisėjo švilpukas skelbė įtikinama šeimininkų pergalę rezultatu 4:0.

Kitas rungtynes „Hegelmann Litauen” žais išvykoje, penktadienį, liepos 3 dieną Šiauliuose.