Informacija apie Zagurską, Olencevičių, Petkevičių ir Lekečinską

Kauno FC „Hegemann Litauen” klubo penktadienį laukia bene svarbiausios šio sezono rungtynės – akistata su šiuo metu lygoje pirmaujančia Kėdainių FK „Nevėžis” ekipa.

Kauniečių komandai šiose rungtynėse negalės padėti Mantas Fridrikas ir Alex Kyeremeh, kurie turės praleisti dvikovą dėl surinktų geltonų kortelių.

Taip pat po paskutinių rungtynių nebuvo aiški Ugniaus Lekečinsko ir Naurio Petkevičiaus situacija, kurie patyrė traumas. 

Esamą situaciją ir žaidėjų savijautą pakomentavo mėlynai baltų kineziterapeutas Gytis Merkevičius.

Ugnius Lekečinskas buvo priverstas palikti aikštę rungtynių Panevėžyje pabaigoje. Jam buvo sumuštas kairės kojos nykščio sąnarys, tačiau po ramybės laikotarpio ir gydymosi namuose, šią savaitę jis prisijungė prie komandos ir grįžtą į treniruotes.

Taip pat į komandos sudėtį grįžta Benas Olencevičius, kuris buvo patyręs dešinio kelio traumą per LFF Hegelmann taurės ketvirfinalio rungtynes su „Panevėžiu”.

Dar viena džiugi žinia yra Gabrieliaus Zagursko įsiliejimas į komandines treniruotes, tačiau menkai tikėtina, kad jis šiame sezone pradės rungtynes.

Galiausiai Nauris Petkevičius, kuris buvo priverstas baigti rungtynes prieš Telšių „Džiugo” komandą anksčiau laiko. Jaunasis saugas patyrė raumens sumušimą dar pirmojo kėlinio pradžioje, išvengė rimtesnės traumos ir panašu, jog išvysime jį jau šį penktadienį vyksiančiose principinėse rungtynėse prieš Kėdainių „Nevėžį”