Iš Šiaulių - su solidžia pergale

Kauno FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai penktadienį iš Šiaulių grįžo su pirmąja pergale išvykoje ir ketvirtąją apskritai šiame sezone.

Artūro Ramoškos ir Tado Vilkevičiaus auklėtiniai pademonstravo solidų žaidimą ir FA „Šiauliai” ekipai nepaliko jokių šansų laimėdami rezultatu 4:0.

Dvikovą kauniečiai pradėjo tokia startine sudėtimi: Nemanja Bjelanas, Matas Dedura, Ignas Dedura, Mantas Fridrikas, Lukas Pangonis, Vilius Armanavičius, Mantas Rusys, Rimvydas Lipnevičius, Aurimas Raginis, Klaudijus Upstas, Ugnius Lekečinskas.

Rungtynės prasidėjo išpuoliu prie svečių vartų ir Luko Pangonio grubia pražanga prieš šeimininkų žaidėją, kurios pasekmė tapo teisėjo paskirtas 11 metrų baudinys. Sažaidus vos vieną minutę mėlynai baltų įkvėpėju tapo vartų sargas Nemanja Bjelanas, kuris pademonstravo neeilinius sugebėjimus atremdamas priešininkų smūgį.

Pakylėti tokio vartininko žaidimo, jo komandos draugai kilo į atlapus šeimininkams su dviguba energija.

18 minutę kauniečių įvarčių sąskaitą atidarė Vilius Armanavičius, kuriam tai buvo jau ketvirtasis įvartis šiame sezone.

Po 14 minučių svečiai surengė pavyzdinę ataką, kurioje sudalyvavo penki FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai. Rezultatyvų perdavimą atliko V. Armanavičius, o tikslų smūgį – Klaudijus Upstas.

Antrojo kėlinio pradžioje jau K. Upstas tapo rezultatyvaus perdavimo autoriumi. 47 minutę jis iš dešiniojo krašto kaip „ant lėkštutės padėjo” kamuolį Rimvydui Lipnevičiui, o šis šaltakraujiškai galva nukreipė jį į vartus.

Ketvirtą kauniečių įvartį pelnė Benas Olencevičius, kuris realizavo Jono Suprono uždirbtą 11 metrų baudinį.

Per likusį rungtynių laiką rezultatas nepasikeitė, nors per pridėtą teisėjo laiką kauniečiai prie šeimininkų vartų kėlė 3 kampinius.

Kitas rungtynes „Hegelmann Litauen” žais vėl išvykoje, tik šį kartą tai bus 2020 m. Hegelmann LFF taurės rungtynės Plungėje prieš vietos „Babrungą”.