Itališkas restoranų tinklas – naujasis Kauno ekipos partneris į pergales

 

Pirmos lygos lyderių Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ gretose naujas partneris – itališkų restoranų tinklas „Cassa della Pasta“.

„Cassa della Pasta“ – Tai tradicinis italų restoranas, kuriame galite pasimėgauti tikrais itališkais skoniais ir ką tik iš krosnies ištrauktomis neapolietiškomis picomis. Pirmasis restoranas Kaune duris klientams atvėrė 2016 metais. Po dviejų metų laikinosios sostinės senamiestyje atsidarė „Casa della Pasta Edizione California“, o šiais metais tinklas išsiplėtė ir restoranas savo namus surado sostinėje bei pajūryje.

Vokietijos kapitalo įmonės „Hegelmann Transporte“ prieš 11 metų įkurtas futbolo klubas sėkmingai rungtyniauja Lietuvos futbolo lygose. Šiuo metu komanda yra lyderė Pirmos lygos turnyro, o klubo vadovai neslepia ambicijų kitąmet praverti ir šalies aukščiausios lygos duris.

„Džiaugiamės nauju klubo partneriu ir tikimės jog ši partnerystė teiks ilgalaikę, abipusę naudą ir atras potencialo vystytis ateityje,” – sakė futbolo klubo vadovas Dainius Šumauskas.

„Ne paslaptis, jog Italija visiems asocijuojasi su maistu ir futbolu, todėl tapti FC „Hegelmann Litauen“ klubo partneriu yra abipusiai naudinga ir malonu. Esame tikri, jog ši partnerystė teiks ilgalaikę, abipusią naudą ir atras potencialo vystytis ateityje”, – teigė „Casa della Pasta“ savininkas Fabio Manconi.

Klubo žaidėjų, fanų, entuziastų ir kitų palaikančių Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ klubą nuo šiol lauks naujų partnerių staigmenos bei nuolaidos restoranuose.