Jonas Supronas: „Rungtynės prieš „Nevėžį" - žūtbūtinės"

Optibet A lyga grįžta į stadionus, o Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ pirmą kartą šiame sezone žais namų rungtynes. Šį penktadienį mėlynai baltų savoje aikštėje lauks nuožmi akistata su Kėdainių „Nevėžio“ klubu.

Abiejų komandų sirgaliai dar gerai prisimena įdomias ir kvapą gniaužiančias rungtynes pernai Pirmoje lygoje, kur abu klubai kovojo dėl nugalėtojo titulo. Šiame sezone kėdainiečiai savo taškų kraitį turi papildę viena pergale, o dvikovos šeimininkai vis dar dega noru iškovoti pirmuosius taškus.

Jonas Supronas yra vienas iš keturių kėdainiečių rungtyniaujančių FC „Hegelmann Litauen“ klube, todėl prieš šios dienos dvikovą jam papildomos motyvacijos tikrai nereikia.

Dabartinė mūsų padėtis lentelėje sako, kad šios rungtynės yra žūtbūtinės, ne vien dėl to, kad žaidžiam su „Nevėžiu”, bet dėl to, kad taškai jau yra būtini, o tas bonusas, kad žaidžiu  prieš savo buvusį klubą, tai dar smagiau, prideda tos papildomos motyvacijos. Manau rungtynės bus labai įdomios“, – kalbėjo 20-metis saugas.

Kalbėdamas apie būsimus varžovus, futbolininkas išskyrė jų lyderio Evaldo Kugio netektį.

„Komanda vertinu kaip gerai pasiruošusią, turi iškritusių lyderių – Evaldas Kugys labai didelis praradimas „Nevėžiui“, tačiau sezono eigoje manau įsivažiuos, grįš visi pagrindiniai žaidėjai, manau turėtų duoti kovą ir A lygos grandams“, – sakė J. Supronas.

2021 m. kovo 12 dieną J. Supronas prisimins ilgam – būtent tą dieną vykusiose čempionato rungtynėse išvykoje prieš „Sūduvą“, tapo jo debiutinėmis rungtynėmis A lygoje.

Tikėtis debiuto A lygoje tai tikrai tikėjau, kad treneris kažkada suteiks šansą išeiti ir parodyti save, stengiausi, galėjau jau ir pasižymėti, šiek tiek galbūt nusisuko sėkmė. Lygis tikrai skiriasi nuo I lygos, viskas vyksta greičiau, jaučiasi profesionalumas, tai tikrai gera patirtis.

Jau senokai norėjau žaisti aukštame lygyje, tarkim Lietuvoje ar net kažkur Europoje, bet kol kas reikia stengtis  įrodyti treneriui, kad galiu žaisti,  gauti daugiau minučių ir gal ta svajonė pamažu išsipildys ir daugiau“, – pasakojo Jonas.

Paklaustas, ar galėtų įvertinti savo progresą ir kaip jis per pastaruosius metus paaugo kaip žaidėjas, jaunasis kėdainietis teigė, kad subrendo kaip futbolininkas.

„Gal atsirado daugiau sportinio pykčio, sutvirtėjau, šiek tiek subrendau kaip futbolininkas, nedarau tokių kvailų klaidų, bet čia jau palieku treneriams vertinti, pats nemėgstu apie save šnekėti“, – kalbėjo J. Supronas.

Kalbėdamas apie šių metų komandą ir pokyčius joje, kėdainietis paminėjo vieną išlikusį dalyką – tai ypač gera atmosfera rūbinėje.

„Komandos branduolys išliko nuo pernai metų, naujokai, kurie atėjo į komandą tikrai įsivažiavo į komandą ir visi labai gerai sutariame. Atmosfera rūbinėje tiesiog nuostabi“, – sakė žaidėjas.

Šios dvikovos su nekantrumu laukia ir abiejų komandų sirgaliai, tačiau dėl šalyje esančių suvaržymų, jie bus priversti rungtynes vis dar stebėti nuotoliniu būdu. Dėlto apgailestavo ir Jonas Supronas.

„Na aišku, sirgaliai visada smagu, kai ateina palaikyti, bet stengsimės jų palaikymą jausti iš toli, visus žiūrovus, kurie žiūrės rungtynes per televizorių. Gaila, kad nebus žiūrovų, bet nusiteikimas parodys savo“, – teigė futbolininkas.

Rungtynės su „Nevėžiu“ bus žaidžiamos šiandien, penktadienį 17:00 valandą LFF Kauno treniruočių centro stadione.