Kontrolinėje dvikovoje FC „Hegelmann Litauen" nusileido Lietuvos jaunimo rinktinei

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ futbolininkai per Pirmos lygos pertraukė sužaidė kontrolines rungtynes su Lietuvos U-21 rinktine.

Puikiai savo progas realizavę rinktinės žaidėjai šventė įtikinamą pergalę 4:0. Pirmajame kėlinyje du įvarčius pelnė Justinas Marazas, vieną pridėjo Gytis Paulauskas. Po pertraukos pergalę įtvirtinto tikslus Naurio Petkevičiaus smūgis.

Mėlynai balti šias rungtynes pradėjo tokia startine sudėtimi: Matas Daškus, Ignas Dedura, Matas Dedura, Rokas Rasimavičius, Mantas Fridrikas, Vilius Armanavičius, Rimvydas Lipnevičius, Aurimas Raginis, Alex Kyeremeh, Povilas Kiselevskis ir Ugnius Lekečinskas.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė Justas Česnavičius, Mantas Sirvidas, peržiūroje esantis žaidėjas iš Japonijos, Jonas Supronas, Deividas Stradalovas ir Arnas Paura.

Po Pirmos lygos pertraukos, FC „Hegelmann Litauen“ pirmąsias antrojo rato rungtynes sužais išvykoje – rugsėjo 15 dieną Vilniuje susitiks su „Vilniaus Vyčiu“.