Kontrolinėje kovoje nepasigailėta Lietuvos U-19 rinktinės

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ futbolininkai šventė įtikinamą pergalę kontrolinėse rungtynės prieš Lietuvos jaunimo U-19 rinktinę.

LFF Kauno techniniame centre vykusiame susitikime mėlynai balti savo pranašumą įrodė dar pirmajame kėlinyje, kuomet įvarčius pelnė Rimvydas Lipnevičius, Alex Kyeremeh ir Mantas Fridrikas.

Po pertraukos įvarčiu pasižymėjo ir Klaudijus Upstas ir FC „Hegelmann Litauen” šventė įtikinamą pergalę rezultatu 4:0

Mėlynai balti šias rungtynes pradėjo tokia startine sudėtimi: Matas Daškus, Ignas Dedura, Mantas Fridrikas, Lukas Pangonis, Mantas Sirvidas, Povilas Kiselevskis, Rimvydas Lipnevičius, Aurimas Raginis, Alex Kyeremeh, peržiūroje esantis ukrainietis Khamza Garsiev ir Klaudijus Upstas.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė Martynas Zaleckis, kartu su komanda besitreniruojantis slovėnas Rok Pivec, Vilius Armanavičius, Benas Olencevičius, Deividas Stradalovas ir Vilius Armanavičius.

Artimiausias rungtynes mėlynai balti žais spalio 17 dieną namie prieš FK „Jonava” futbolininkus. Tai bus pirmosios iš 3 paskutinių likusių rungtynių šių metu Pirmoje lygoje.