Košmariškos kelios minutės Kėdainiuose

Spalio 2 dieną Kėdainiuose susikovė Pirmoje lygoje pirmaujančio komandos – šeimininkai „Nevėžis” ir svečiai Kauno FC „Hegelmann Litauen”.

Mėlynai balti turėjo pripažinti kėdainiečių pranašumą, kurie antrajame kėlinyje persvėrė pranašumą savo naudai ir laimėjo rungtynes rezultatu 3:1.

Kauno ekipa rungtynes pradėjo be dviejų pagrindinių žaidėjų – Manto Fridriko ir Alex Kyeremeh, kurie turėjo praleisti dvikovą dėl diksvalifikacijos.

Artūras Ramoška ir Tadas Vilkevičius į kovą metė šiuos žaidėjus: Nemanja Bjelaną, Igną Dedurą, Mantą Fridriką, Roką Rasimavičių, Arną Paurą, Vilių Armanavičių, Rimvydą Lipnevičių, Povilą Kiselevskį, Aurimą Raginį, Joną Suproną ir Ugnių Lekečinską.

Dvikovos pradžioje kauniečiai galėjo išsiveržti į priekį. Sužaidus kelias minutes puikų perdavimą iš J. Suprono gavo V. Armanavičius, tačiau „Nevėžio” vartininkas išgelbėjo savo komandą laiku pakišdamas ranką.

9 minutę šeimininkai atsakė pavojingu smūgiu, o savo sugebėjimus pademonstravo N. Bjelanas.

Visgi 19 minutę mėlynai baltų vartų sargas negalėjo išgelbėti savo komandos nuo netikėto ir tikslaus Roko Župerkos tolimu šūvio.

Tačiau pirmajame kėlinyje krito įvartis ir į kėdainiečių vartus, kurį sukūrė du buvę šios ekipos nariai. Po idealaus U. Lekečinsko perdavimo iš aikštės krašto įvartį galva pelnė J. Supronas.

Po išlyginamojo įvarčio mėlynai balti ir toliau atakavo varžovų vartus. Antrojo kėlinio pradžioje atakoje dalyvavo P. Kiselevskis, R. Lipnevičius, o ją netiksliu smūgiu užbaigė A. Raginis.

Kiek vėliau šeimininkai patikrino Kauno ekipos vartų virpstą, o 57 minutę Evaldo Kugio stiprų smūgį atmūšė N. Bjelanas, bet niekas nesugebėjo suspėti prie atšokusio kamuolį, kurį į vartus nukreipė Aretas Gėgžna.

Dar po kelių minučių kėdainiečiai surengė greitą išpuolį, kuris pasibaigė kauniečių pražanga baudos aikštelėje ir teisėjo paskirtu vienuolikos metrų baudiniu. Jį šaltakraujiškai realizavo E. Kugys.

Mėlynai baltų žaidimas ir pasitikėjimas savo jėgomis subyrėjo per kelias minutes. Nors ir per likusį rungtynių laiką „Hegelmann Litauen” futbolininkai stengėsi pataisyti situaciją, bet jiems atakoje pritrūkdavo aštrumo ir tikslumo.

Kauniečiai patyrė antrąjį pralaimėjimą šiame sezone ir antrą kartą nusileido Kėdainių „Nevėžiui”.

Iki sezono uždangos beliko žaisti tris rungtynes. Jas visas Kauno klubas žais savo žiūrovų akivaizdoje.

Artimiausias susitikimas, po rungtynių pertraukos – spalio 17 dieną prieš FK „Jonava” futbolininkus.