Mėlynai balti pasipildė talentingu Lietuvos U-21 rinktinės gynėju

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ iš Lisabonos „Benfica” klubo pasiskolino Lietuvos U-21 rinktinės gynėją kaunietį Vilių Armalą.

Portugalijos klubo U-23 ir U-19 komandoms atstovaujantis lietuvis, Kaune nuomos pagrindais rungtyniaus bent sezoną.

„Manau, tai buvo teisingiausias sprendimas, kokį galėjau priimti šiuo metu vykstant visai pandemijai. Grįžau į aplinką, kurią neblogai pažįstu ir atstovausiu savo gimtojo miesto komandai”, – sakė 20-metis gynėjas.

2019 metų sausį V. Armalas pasirašė 4,5 metų kontraktą su vienu iš Portugalijos futbolo flagmanu. Tuomet žaidėjas į „Benfica” klubą persikėlė iš Kauno „Stumbro” ekipos.

Pirmoje Lietuvos lygoje V. Armalas „Stumbro B“ sudėtyje debiutavo būdamas 16-os ir greitai įsitvirtino startinėje ekipos vienuolikėje. 2018 metų sezonas Viliui buvo įsimintiniausias – žaidėjas sulaukė savojo šanso debiutuoti A lygoje ir sezono pabaigoje dažnai rungtyniaudavo po 90 minučių.

Šiuo metu futbolininkas yra nuolat kviečiamas į Lietuvos U-21 rinktinę ir ten yra vienas pagrindinių šios ekipos centro gynėjų.

Naujajame klube V. Armalas jau spėjo debiutuoti ir sužaisti kėlinį mače prieš „Kauno Žalgirį”. Kitas rungtynes Vilius ir komandos draugai žais šį trečiadienį Vilniuje prieš Baltijos futbolo akademijos ekipą.

„Hegelmann Litauen” klubas – besivystantis, turintis ambicijų augti ir tobulėti. Manau, pati komanda yra geras patyrusių bei jaunų perspektyvių žaidėjų mišinys. A lygoje būsime konkurencingi.

Pats jaučiuosi gerai, komandos žaidėjai ir personalas priėmė šiltai, tai suteikia pasitikėjimo. Mano sportinė forma yra gera, atvykau čia tiesiai iš treniruočių proceso”, – sakė V. Armalas.

Gynėjas nekantrauja sugrįžti į A lygos kovas ir patirtį rungtynių džiaugsmą.

„Laukiu prasidedančių A lygos ir LFF taurės kovų. Tikiuosi, jog dirbsime sunkiai treniruotėse ir rungtynėse, kas mums padės tobulėti individualiai, tokiu būdu kaip kolektyvas galėsime mėgautis futbolu”, – sakė mėlynai baltų naujokas.