Namų tvirtovėje nukauti praeitų metų nugalėtojai

Mėlynai balti švenčia 11-ą pergalę 2020 metų Pirmos lygos sezone – rezultatu 2:0 įveiktas praeitų metų turnyro nugalėtojas Telšių FC „Džiugas”.

Prie FC „Hegelmann Litauen” svarbios pergalės įvarčiais antrose iš eilės rungtynėse prisidėjo Aurimas Raginis ir Alex Kyeremeh.

Artūro Ramoškos ir Tado Vilkevičiaus vadovaujama ekipa šias rungtynes pradėjo tokiu startiniu vienuoliktuku: Nemanja Bjelanas, Mantas Fridrikas, Ignas Dedura, Matas Dedura, Rokas Rasimavičius, Povilas Kiselevskis, Rimvydas Lipnevičius, Vilius Armanavičius, Alex Kyeremeh, Aurimas Raginis ir Nauris Petkevičius.

Nuo dvikovos pradžios eismas vyko viena kryptimi. Šeimininkai užspaudė savo varžovus ir nepaleido iniciatyvos iš rankų nei vienai akimirkai.

16 minutę po A. Raginio atliktos standartinės padėties iškart sekė pavojingas I. Deduros smūgis galva, po kurio gerokai turėjo padirbėti telšiškių vartininkas.

27 minutę po kampinio pavojingai smūgiavo M. Dedura. Vėliau šeimininkai kontroliavo situaciją, bet svečiai puikiai gynė savo barikadas, o baigiantis kėliniui išauti galėjo R. Lipnevičius, tačiau vėl puikiai sužaidė „Džiugo” vartų sargas.

Visgi sužaidus antrajame kėlinyje apie 10 minučių, kauniečiai surengė puikią kontrataką, kurios smaigalyje atsidūrė A. Raginis ir tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

Po pelnyto įvarčio FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai nepuolė ginti savo vartų, o dar labiau užsinorėjo pelnyti ir antrąjį įvartį.

83 minutę puikius akrobatinius sugebėjimus pademonstravo aukštai iššokęs V. Armanavičius. Deja jo galva smūgiuotą kamuolį sugavo varžovų vartininkas.

86 minutę mėlynai balti surengė dar vieną greitą ataką, kurios metu Arnas Paura kaip ant lėkštutės padėjo kamuolį A. Kyeremeh, o šiam beliko galva jį nukreipti į vartus – 2:0.

Tai buvo galutinis taškas šiame mače. FC „Hegelmann Litauen” džiaugėsi vienuolikta pergale šiame sezone ir lenktynės dėl pirmosios vietos dar tik prasideda.

Kitame ture mėlynai balti vyks į Kėdainius, kur turės atiduoti ne ką mažiau jėgų. Rungtynes prieš FK „Nevėžis” futbolininkus lauks penktadienį, nuo 18:30 val.

Rugsėjo 20 dieną Panevėžyje vykusios Pirmos lygos TOP-8 rungtynės buvo paženklintos Kauno FC „Hegelmann Litauen” klubo dešimtąja pergale pirmenybėse.

Mėlynai balti tokiu pačiu rezultatu kaip ir prieš 5 dienas įveikė FK „Panevėžys B” ekipą. Po įvartį Kauno ekipai pelnė Aurimas Raginis, Alex Kyeremeh ir Rimvydas Lipnevičius.

Artūras Ramoška ir Tadas Vilkevičius prieš runtynes išrikiavo tokį startinį vienuoliktuką: Nemanja Bjelanas, Rokas Rasimavičius, Mantas Fridrikas, Arnas Paura, Matas Dedura, Vilius Armanavičius, Rimvydas Lipnevčius, Nauris Petkevičius, Aurimas Raginis, Alex Kyeremeh ir Ugnius Lekečinskas.

Dvikova prasidėjo aštriomis kauniečių atakomis. Jau 6-ą minutę savo komandą į priekį galėjo išvesti Nauris Petkevičius, bet jo galva smūgiuotas kamuolys skriejo šiek tiek aukščiau vartų skersinio.

19 minutę savo antrąjį įvartį Pirmoje lygoje pelnė Aurimas Raginis. Pirmajame ture jis pasižymėjo puikiu smūgiu, šį kartą FC „Hegelmann Litauen” saugas vėl išsiskyrė savo įvarčiu. Po kampinio atliktas derinys buvo vainikuotas Aurimo puikiu tolimu smūgiu.

22 minutę puikią progą padvigubinti rezultatą turėjo U. Lekečinskas, bet jo smūgį iš arti sugėrė Šarūnas Jurevičius. Dar po šešių minučių manevringasis mėlynai baltų puolėjas surengė solo reidą ir jo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia varžovų vartų virpsto.

U. Lekečinsko pirmajame kėlinyje buvo pilna visur. Dar vienas jaunojo žaidėjo reidas pasibaigė varžovų pražanga ir teisėjo paskirtu 11 m. baudiniu. Smūgį atlikti buvo patikėta komandos legionieriui iš Ganos Alex Kyeremeh, kuris šaltakraujiškai nuginklavo šeimininkų ekipos vartininką.

Antrajame kėlinyje situacija nesikeitė, daugiau atakavo svečiai. 58 minutę V. Armanavičius galėjo nuginkluoti vartininką, bet jo smūgis buvo per silpnas.

67 minutę suveikė A. Raginio ir R. Lipnevičiaus tandemas. Pastarasis gavęs idealų perdavimą iš aikštės krašto puikiai nukreipė kamuolį į vartus.

Netrukus varžovai sušvelnino rezultatą ir nubaudė kauniečius už aplaidumą. Įvartį po greitos kontraatakos pelnė Faustas Steponavičius.

Po keitimo vis daugiau žaidybinio laiko gaunantis Klaudijus Upstas taip pat galėjo palikti žymę šiose rungtynėse – 75 minutę jo smūgiuotas kamuolį pirštų galiukais lietė vartininkas. Po kampinio pakeltą kamuolį pavojingai galva smūgiavo M.Fridrikas.

Baigiantis rungtynėmis po progą pasižymėti turėjo ir A. Kyeremeh bei po keitimo pasirodės Deividas Stradalovas.

Užtikrinta ir pelnyta  FC „Hegelmann Litauen” pergalė TOP-8 varžybose.

Kitame ture kauniečiai grįš į namų stadioną ir lauks atvykstančio Telšių FC „Džiugo”.