Naujas veidas Hegelmann gretose, į komandą atvyko D. Slambekov.

Birželio 27, tai diena kai Lietuvos futbolo rinkoje galima pirkti/parduoti žaidėjus ir juos įregistruoti artėjančioms rungtynėms. Nieko nelaukiant FC „Hegelmann Litaeun“ skelbia, kad komandos gretas papildė pirmasis legionierius. Tai – Demiyat Slambekov. 

Iš Kazachstano kilęs žaidėjas iki šiol rungtyniavo FC „Stumbras“ gretose, kur LFF I lygoje jau spėjo pasižymėti 3 puikiais įvarčiais. Žaidėjas buvo įsigytas siekiant sustiprinti aikštės vidurį. Būtent Dema čia jaučiasi geriausiai. Jis sugeba vadovauti komandos atakoms, skirstyti perdavimus, puikiai mato aikštę ir išpildo pavojingas situacijas prie varžovų vartų.

Lietuva yra pirmoji D. Slambekov karjeros stotelė už Kazachstano ribų. Iki šiol žaidėjas yra rungtyniavęs trijuose skirtinguose klubuose Kazachstano nacionalinėse pirmenybėse:

2015-2016 FC Bayterek

2017 FC Okzhetpes

2017-2018 FC Zhetysu

Demos CV yra ir įrašas susijęs su Nacionalinėmis Kazachstano rinktinėmis. Jis nuolatos atstovavo skirtingo amžiaus Kazachstano rinktines. 2013 m. Dema sužaidė 4 rungtynes už Kazachstano U17 rinktinę. Vėliau buvo kviečiamas į U19 komandą, o 2017 m. sužaidė 6 rungtynes už Kazachstano U-21 rinktinę.

Artimiausias Demos debiutas numatomas rungtynėse Vilniuje prieš FK „Žalgiris B“ komandą.

O čia Demos žinutė FC „Hegelmann Litauen“ bendruomenei: „I am very glad to join FC Hegelmann Litaeun. The team welcomed me trully warmly. I believe we can achieve top results this season. Let‘s go Hegelmann“.