Naujienos

Šiandien savo nuomonę išsakė „Hegelmann Litauen” saugas Benas Olencevičius. Paprašėme Beno įvardinti jam labiausiai į atmintį įstrigusias ir įdomiausias penkias rungtynes.

2020.03.30

Vartininkai yra tie žaidėjai, kurių žygdarbiai dažniausiai būna greitai pamiršti, o klaidos nuolat primenamos. Jie yra paskutinė gynybos linija ir riba tarp sėkmės ir nesėkmės.

2020.03.29

Puolėjai gali ir dažniausiai būna rungtynių didvyriais. Jie yra tie žaidėjai į kuriuos treneris kreipiasi norėdamas laimėti rungtynes, todėl puolėjai ar atakuojančio plano žaidėjai neabejotinai yra vieni iš svarbiausių komandoje.

2020.03.27

Dėl koronaviruso grėsmės Lietuvoje įvestas karantinas pratęstas dar porai savaičių – iki balandžio 13-osios, antrosios Velykų dienos. Tai reiškia, jog „Hegelmann Litauen” klubo treniruotės nebus vykdomos bent iki šios datos. 

2020.03.26

Kauno FC „Hegelmann Litauen” snaiperis Deividas Stradalovas rodo teigiamą pavyzdį. Jis ėmėsi savanoriauti greitosios medicinos pagalbos stoties karštojoje linijoje.

2020.03.25

Gynėjai niekada negauna tokios šlovės kaip kitų grandžių futbolininkai. Jie dažnai lieka puolėjų, kuriančių ar atakuojančių žaidėjų šešėlyje. Šiandien savo įkvepėjus ir kūmyrus pristato „Hegelmann Litauen” klubo gynėjas Mantas Sirvidas. Jis pateikė savo visų laikų gynėjų TOP 5.

2020.01.28

„Hegelmann Litauen” klubo naujokas Klaudijus Upstas įvardina jo nuomone, geriausius pasaulio saugų grandies futbolininkus. Klaudijus pateikė savo TOP 5. „David Beckham, tai pirmiausiai į galvą…

2020.03.22

„Hegelmann Litauen” klubo treneris Tadas Vilkevičius mieliau dėliotų treniruočių planus ir ruoštųsi Pirmos lygos pirmenybėms, bet kol šiuo metu visoje šalyje karantinas, paprašėme trenerio…

2020.03.21

Žodis „karantinas” – ne toks ir svetimas vyresnės kartos futbolininkams bei treneriams. Tiesa, jis buvo vartojamas kiek kita prasme, nei dabar  – dažnai taip buvo vadindami pasiruošimai, kai rungtynių…

2020.03.20