Nauris Petkevičius dar metams lieka Kaune

Praėjusio sezono viduryje prie mėlynai baltų prisijungęs 20-metis Nauris Petkevičius dar metams lieka Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen” gretose.

Lietuvos jaunimo U-21 rinktinės saugas ilgai negalvojo, kuomet gavo mėlynai baltų pasiūlymą pratęsti sutartį dar vienam sezonui.

„Mano apsisprendimą lėmė, tai, kad pernai iškovojome sportinę teisę dalyvauti A lygos čempionate. Šioje ekipoje visada malonu rungtyniauti, nes vyrauja gera nuotaika ir puiki atmosfera rūbinėje. Klubas turi daug ambicijų ir nori augti, man tai patinka. Noriu prisidėti prie klubo augimo ir tobulėjimo”, – pasakojo Kauno rajone augęs ir gimęs futbolininkas.

Savo trumpoje karjeroje N. Petkevičius jau spėjo paragauti A lygos rungtynių skonio. Tą jis padarė prieš 5 metus debiutuodamas Kauno FC „Stumbro ” gretose. 

2017 metų vasarą perspektyvų jauną futbolininką pastebėjo Prancūzijos aukščiausios lygos LOSC Lille klubas. Užsienio klubas išpirko Naurio kontraktą ir žaidėjas išvyko tęsti savo karjerą į Prancūziją.

Šiaurės Prancūzijos mieste N. Petkevičius praleido daugiau nei 2 sezonus ir sužaidė 30 rungtynių vilkėdamas šio klubo U-19 ir B komandų marškinėlius. Žaisdamas už jaunimo komandą N. Petkevičius pelnė 8 įvarčius.

„Praėjęs sezonas gal man nebuvo įspūdingas statistiškai, bet manau, jog davė daugiau pasitikėjimo savimi,  teko vėl po ilgesnės pertraukos nemažai rungtyniauti.

Ateinančiame sezone labiausiau norėčiau, kad komanda būtų visiems sunkiai įkandama ir aišku, kad išliktume aukščiausioje lygoje. Asmeniškai, norėčiau žaisti daug minučių ir žaisti kokybiškai bei prisidėti prie klubo gerų rezultatų”, – kalbėjo N. Petkevičius.