Optibet A lyga 6 turo anonsas: FC „Hegelmann Litauen" - FK „Riteriai"

Alyga.lt

Ketvirtuoju bandymu pergalių sąskaitą atidarę „Hegelmann Litauen“ futbolininkai susitiks su varžovu, kurio sezono startas yra apkartęs.

Andriaus Skerlos kariauna iššovė ir nusimetė dalį slėgusios psichologinės naštos. Rokas Krušnauskas, Levanas Mačarašvilis, Ricardinho bei Vilius Armanavičius – šis ketvertas labai solidžiai atrodė pastarosiose rungtynėse ir neabejotina, kad šių futbolininkų žaidimas tik gėrės. Į rikiuotę po trejų rungtynių diskvalifikacijos sugrįš Nauris Petkevičius, tačiau vargu, ar jį šį kartą pamatysime starto sudėtyje. Tokia solidi atakos linija progų prie varžovų vartų tikrai susikurs, tad svarbiausia bus nedaryti klaidų gynyboje.

Sostinės klubas per pirmus tris mačus iškovojo vos 1 tašką, nors akistatoje su „Kauno Žalgiriu“ buvo išlyginęs rezultatą, o susidūrime su Alytaus DFK „Dainava“ apmaudžiai paleido pergalę iš rankų. Trenerių štabo tikrai neturi tenkinti gynybiniai veiksmai: per trejas rungtynes praleisti net 6 įvarčiai ir beveik visuose epizoduose vartininkas Armantas Vitkauskas netgi neturėjo šansų pagelbėti savo komandai. Jei „Riteriai“ panašiu tempu barstys taškus, pirmos keturios komandos jau po pirmojo rato gali gerokai atitrūkti.