Pakruojyje iškovota didžiausia sezono pergalė

Sekmadienį (2019.06.16) Hegelmann futbolo komanda išvyko į vieną tolimiausių išvykos rungtynių. Pakruojyje laukė dvikova su turnyrinės lentelės kaimynais FC Pakruojis ekipa.

Rungtynes FC Hegelmann Litauen pradėjo nauju išsidėstymu 3-4-2-1. Vartuose T. Simaitis, gynybos linija M. Rutkauskas, M. Zaleckis, M. Sirvidas. Saugų grandyje žaidė L. Pangonis, M. Rusys, B. Olencevičius, D. Liaudanksis, A. Levonauskas, L. Odincovas, o puolime D. Stradalovas. Po keitimo į aikštę įžengė R. Mačežinskas, D. Stundžia, P. Čižnauskas, J. Česnavičius ir U. Lekečinskas.

Rungtynių pradžioje tempas nebuvo itin aukštas, varžovai siekė pajusti ritmą ir prisitaikyti prie Hegelmann pasiūlyto rungtynių plano. Po kelių standartinių situacijų ir pavojingos A. Levonausko atakos 25 min sugebėjome perimti rungtynių kontrolę. Iš kart po šių epizodų sekė pirmasis įvartis. 26 min atakoje po kapitono perdavimo Hegelmann komandą į priekį išvedė L. Odincovas. Kiek vėliau pats Lukas atliko rezultatyvų perdavimą, o 39 min pasižymėjo L. Pangonis.

Antrajame kėlinyje sugebėjome išlaikyti aukštą tempą ir nusiteikimą, o tai davė papildomų rezultatų. M. Rusys 61 min perėmė kamuolį ir iš už baudos aikštelės paleido tikrą bombą 0:3. Atrodo rezultatas jau leido atsipalaiduoti, tačiau Hegelmann žaidėjai tokio plano neturėjo.

Šį kartą pasižymėjo efektyviausias ekipos žaidėjas R. Mačežinskas. Jis vos po 9 minučių aikštėje sugebėjo atsiliepti į D. Stundžios perdavimą. Rezultatas 0:4, o Ramūnas pasivijo komandos kapitoną rezultatyviausių žaidėjų sąraše su trimis realizuotais smūgiais. Nors varžovų kapitonas A. Bagočius bandė sumažinti skirtumą ir 75 min pelnė savo įvartį, tačiau Hegelmann neketino su tuo susitaikyti. 90+2 min D. Stradalovas atidarė savo sezono sąskaitą ir po R. Mačežinsko perdavimo nukreipė kamuolį į vartus.

Galutinis rezultatas 1:5. Iš tolimos kelionės grįžtame su gera nuotaika ir papildomais 3 taškais turnyrinėje lentelėje.