Paskutinės pirmojo rato rungtynės baigėsi be įvarčių.

15-tojo turo rungtynės vyko Kretingoje. Viena tolimiausių išvykos rungtynių FC „Hegelmann Litaeun“ komandai baigėsi, pirmosiomis sezone, nulinėmis lygiosiomis. Rungtynės su Kretingos „Minija“ komanda buvo permainingos. Aktyviausias „Minija“ komandos žaidėjas buvo S.Y. Traore. 3 įvarčius savo sąskaitoje turintis Dramblio Kaulo Kranto atstovas kūrė vieną pavojingą situaciją po kitos. Savo greičiu Traore kėlė problemas abiems Hegelmann gynybos kraštams, tačiau 42 min. jis privalėjo palikti aikštelę dėl traumos. Pirmajame kėlinyje Hegelmann taip pat sukūrė keletą pavojingų atakų prie varžovų vartų, tačiau didesnės naudos tai neatnešė

Antroji rungtynių pusė atrodė labai panašiai. Didžiausią laiką žaidimas vyko siekiant užvaldyti aikštės vidurį ir nei viena komanda neturėjo aiškios iniciatyvos. Komandos apsikeitė keliomis ne itin pavojingomis atakomis, o teisėjui pridėjus 4 minutes prie pagrindinio rungtynių laiko atrodė, kad komandos jau susitaikė su esamu rezultatu. Kaip tik tada Hegelmann žaidėjai sukūrė keletą progų. Pačią pavojingiausią ataką suorganizavo T. Simaitis ir L. Odincovas. 90+4 min. po Tado perdavimo per visą aikštę Kretingos komandos gynyboje kilo sumaištis. Lukas atsidūrė 1 prieš 1 su varžovų vartininku, vis tik jo smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia vartų, o teisėjo švilpukas užfiksavo lygiasias 0:0.

Po pirmojo rato FC „Hegelmann Litaeun“ su 25 taškais rikiuojasi 6 turnyrinės lentelės vietoje.