Pavykęs FC „Hegelmann Litauen" kontrolinis testas

Rugsėjo mėnesio rinktinių pertrauką mėlynai balti išnaudojo sužaisdami kontrolines rungtynes prieš Baltijos futbolo akademijos komandą iš Vilniaus.

Dvikovą prieš Pirmosios lygos dalyvius FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai laimėjo įtikinamai rezultatu 4:0

Andrius Skerla nuo pirmų minučių į aikštę išleido: Marko Deronja, Mantą Fridriką, Christian Jimenez, Luką Čerkauską, José Mosquera, Aurimą Raginį, Ibrahim Olaosebikan, Vilių Armanavičių, Omokhafe Thomas, Alex Negueba ir Yukiyoshi Karashima.

Mėlynai balti nuo pirmų susitikimo minučių perėmė kamuolio kontrolę į savo rankas ir apgulė šeimininkų vartus. Visgi greito rezultato pasiekti nepavyko. Pirmasis rungtynių įvartis krito tik pirmajam kėliniui persiritus į antrąją pusę. 35 minutę po Aurimo Raginio tikslaus perdavimo, smūgiu galva vilniečių vartininką nuginklavo O. Thomas.

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek smagiau ir FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai per pirmas 7 minutes sugebėjo du kartus įveikti priešininkų gynybą. Pirmą sykį įvartį po kampinio pelnė ispanas Ch. Jimenez, antrą sykį po kelių minučių, vėl po kampinio, smūgiu galva pasižymėjo kolumbietis J. Mosquera.

Ketvirtasis šio mačo įvartis buvo pelnytas pačioje pabaigoje, o jį sukūrė po keitimo pasirodę žaidėjai. Ugnius Lekečinskas priekyje surado nuo gynėjų atsilaisvinusį peržiūroje esantį žaidėją, o šis tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į dešinį vartų kamputį.

Rugsėjo 10 dieną FC „Hegelmann Litauen” keliaus į sostinę, kur dvikova prieš „Riterius” atnaujins kovas „Optibet A lygoje”.