Pergalė Vilniuje ir įspūdingas D. Slambekov debiutas.

Birželio 30 d. FC „Hegelmann Litaeun“ išvyko į Vilnių, kur laukė rungtynės su viena jauniausių lygos komandų – FK „Žalgiris B“. Nors ši Vilniaus komanda yra turnyrinės lentelės apačioje, tačiau drąsiai galime sakyti, jog tai komanda savo sudėtyje disponuojanti bene geriausiu sostinės jaunimu. „Žalgiris B“ jaunieji futbolininkai turi aiškius tikslus – įrodyti savo vertę treneriams ir prasibrauti į pagrindinės komandos sudėtį, todėl noro ir pastangų jiems netrūko.

Būtent dėl šio faktoriaus rungtynės nebuvo lengvos. Kova aikštėje jautėsi kiekviename metre. Žaidėjai neturėjo jokių minčių nusileisti, oro dvikovose netrūko fiziškumo. Vienas geriausiai šią dvikovą apibūdinančių momentų, įvyko 33 rungtynių minutę. D. Stulga po prarasto kamuolio nenorėjo su tuo susitaikyti ir pargriovė varžovą. Už šį veiksmą Donatui buvo parodyta ankstyva raudona kortelė.

Atrodė, kad Vilniaus komanda turėjo visas galimybes perimti rungtynių kontrolę, tačiau čia atsiskleidė legionieriaus iš Kazachstano profesionalumas. Praėjus 2 minutėms po parodytos raudonos kortelės Dema sugebėjo pergudrauti kelis varžovus, įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko nuostabų perdavimą U. Lekečinskui. 35 min. Hegelmann priekyje 0:1. Ugnius pelno savo 4-tąjį įvartį sezone ir tampa rezultatyviausiu komandos žaidėju.

Grįžus po pertraukos FK „Žalgiris B“ žaidėjai vėl aktyviai spaudė dešimtyje žaidžiančius kauniečius. 55 min. treneris V. Masaitis atlieka pirmąjį keitimą, vietoje A. Levonausko į aikštę leidžiamas D. Stradalovas. Nepraėjus nė vienai minutei Deividas patvirtina savo, kaip vieno labiausiai patyrusių Hegelmann žaidėjų, statusą. Po standartinės situacijos, komandos kapitonas B. Olencevičius kelia kamuolį į vartininko aikštelę, o D. Stradalovas nukreipia kamuolį į vartus. 0:2.

Jautėsi, jog dešimtyje likusi FC „Hegelmann Litaeun“ komanda mobilizavosi ir demonstravo išties brandų žaidimą, kurio Vilniaus komanda nesugebėjo perprasti. Dar viena problema namų komandą ištiko 60 minutę. Čia Demiyat Slambekov atsiskleidė visu gražumu. Perėmęs kamuolį iš varžovų savo aikštės pusėje Dema sukūrė gražiausią rungtynių momentą. Pamatęs, kad varžovų vartininkas yra palikęs vartus ir įvertinęs situaciją Hegelmann naujokas paleido tikrą bombą. Beveik iš vidurio aikštės smūgiuotas kamuolys preciziškai tiksliai nusileido varžovų vartuose, o G. Ralys niekaip negalėjo padėti savo komandai. 0:3.

Nors varžovai rado jėgų sušvelninti rungtynių rezultatą, tačiau rungtynės jau buvo išspręstos anksčiau laiko. Po 85 min. D. Linausko pelnyto įvarčio FK „Žalgiris B“ bandė kilti į paskutinį šturmą, tačiau to neleido D. Stradalovas. Pridėtinio laiko metu Deividas užbaigė greitą Hegelmann kontrataką ir po N. Nainio rezultatyvaus perdavimo atstatė 3 įvarčių pranašumą. 1:4 ir pirma FC „Hegelmann Litauen“ pergalė Vilniuje

Reikia, kad šitame straipsnyje būtų video. Atsiųsiu failą. Išeis uploadint, ar tik youtube ar fb nuorodą galim dalintis?