Pirmasis ratas baigtas prarastais taškais Trakuose

Pirmos lygos pirmasis ratas Kauno FC „Hegelmann Litauen” futbolininkams baigtas prarastais taškais Trakuose.

Rugpjūčio 29 dieną akistatoje su Vilniaus FK „Riteriais” išsiskirta lygiosiomis. Antrajame kėlinyje varžovai realizavo 11 metrų baudinį, o po 9 minučių išlyginamąjį įvartį mėlynai baltiems pelnė Alex Kyeremeh.

Rungtynes prie Galvės ežero kauniečiai pradėjo tokia startine sudėtimi: Nemanja Bjelanas, Mantas Fridrikas, Arnas Paura, Ignas ir Matas Deduros, Vilius Armanavičius, Povilas Kiselevskis, Rimvydas Lipnevičius, Aurimas Raginis, Alex Kyeremeh ir Ugnius Lekečinskas.

Pirmieji šiose rungtynėse įvartį pelnė galėjo šeimininkai, kuomet 10 minutę oro dvikovą baudos aikštelėje pralaimėjo M. Fridrikas ir kamuolys atsidūrė pas priešininką, laimei šis smūgiavo netiksliai.

Po penkių minučių savo laimę smūgiu iš toli pabandė jau svečiai – Vilius Armanavičius smūgiavo šalia virpsto. Dar vėliau savo tolimą smūgį atliko ir A. Kyeremeh.

Baigiantis kėliniui puikiai prie savo vartų šį kartą sužaidė M. Fridrikas, neutralizavęs rimtą „Riterių” pavojų.

Antrasis kėlinys prasidėjo kaip iš siaubo filmo – 47 minutę teisėjas Kęstutis Bartuškevičius sugebėjo įžvelgti P. Kiselevskio neleistinus veiksmus baudos aikštelėje ir skyrė 11 m. baudinį. Jį varžovai realizavo ir išsiveržė į priekį. 

Po praleisto įvarčiai kauniečiams atsirado papildomų jėgų ir motyvacijos įrodyti, jog 11 m. baudinys buvo skirtas nepelnytai. 56 minutę progą išlyginti rezultatą turėjo U. Lekečinskas. 

58 minutę mėlynai balti surengė dar vieną ataką, kuri prasidėjo nuo A. Raginio smūgio į vartininką, o užsibaigė tiksliu A. Kyeremeh smūgiu galva į vartus.

Rungtynėse įsivyravus „status quo” kauniečiai ir toliau nenustojo atakuoti „Riterių” ekipos vartų.

61 min. A. Raginio smūgį atrėmė varžovų vartininkas, 80 minutę U. Lekečinskas stipriu smūgiu bandė nuginkluoti vartininką, bet netiksliai. 

Per teisėjo pridėtą laiką mėlynai balti surengė dar vieną pavojingą išpuolį, bet A. Kyeremeh ir V. Armanavičiaus suregztas derinys buvo nevaisingas. Pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Dvikova kalnuotame Trakų stadione pasibaigė lygiosiomis – 1:1. 

Prieš šią dvikovą FC „Hegelmann Litauen” sužinojo, jog LFF drausmės komitetas skyrė 2 techninius pralaimėjimus būtent „Riteriai” B ekipai rungtynėse prieš „Jonavą” ir Kėdainių „Nevėžį”. Tai leido šioms dviems ekipoms įsitvirtinti turnyrinės lentelės viršuje, o kauniečiai nusileido iki ketvirtosios pozicijos.

Pirmos lygos turnyro kovos sugrįš po savaitės pertraukos, kuomet TOP-8 komandos tarpusavyje kovos dėl medalių, o likusios 6 tęs kovą dėl žemesnių vietų.