Puolėjų TOP 5 pagal Aurimą Raginį

Puolėjai gali ir dažniausiai būna rungtynių didvyriais. Jie yra tie žaidėjai į kuriuos treneris kreipiasi norėdamas laimėti rungtynes, todėl puolėjai ar atakuojančio plano žaidėjai neabejotinai yra vieni iš svarbiausių komandoje.

Šiandien atėjo laikas savo puolėjus pristatyti „Hegelmann Litauen” klubo atakuojančios grandies žaidėjui Aurimui Raginiui. Štai jo TOP 5.

Zlatan Ibrahimović – nes tai asmenybė futbole, kurios tu negali nemėgti. Tai yra milžinas futbolo aikštėje, tiek metaforiškai, tiek ir tikrąją to žodžio prasme.Jis yra neeilinių sugebėjimų puolėjas ir turi turbūt geriausią uoslę įvarčiui. Ypač yra žinomas dėl savo efektingų įvarčių.

Miroslav Klose – Vokietijos futbolo turtas. Priešingai nei Zlatanas, Miroslavas yra kitokio asmenybė tiek aikštėje, tiek ir už jos ribų, tačiau ne mažiau talentingas puolėjas. Jis turi puikiausią savybę – atsidurti reikiamu metu ir reikiamoje vietoje, ypač šiuos sugebėjimus pademonstruoja Pasaulio ir Europos futbolo čempionatų metu.

Cristiano Ronaldo – Daugelio nominuojamas kaip geriausias šių dienų pasaulio futbolininkas dėl savo pastovumo ir nuolat puikios sportinės formos. Cristiano Ronaldo turi įspūdingus fizinius duomenis kas yra labai svarbu šiuolaikiniame futbole.Tu tiesiog gali jį mylėti arba jo nekesti.

Robert Lewandowski – Tikra įvarčių mašina. Robertas puikiai žaidžia nugara į vartus ir puikiai sugeba pridengti kamuolį. Tai, kad jis tapo geriausiu puolėju pasaulyje nulėmė jo darbo etika ir profesionalumas. Tai žaidėjas sugebantis pelnyti įvarčius beveik kiekvienose rungtynėse ir, žinoma, manau, kad jis vertas būti tarp penkių mano geriausių puolėjų.

Ričardas Beniušis – Futbolo pasaulyje žinomas geriau kaip Didysis Benas. Ričardas yra antras rezultatyviausias visų laikų Lietuvos čempionatų žaidėjas, o man teko garbė kartu su juo žaisti. Jis yra daugiausiai po mano perdavimų pasižymėjęs puolėjas.