Saugų TOP 5 pagal Klaudijų Upstą

„Hegelmann Litauen” klubo naujokas Klaudijus Upstas įvardina jo nuomone, geriausius pasaulio saugų grandies futbolininkus. Klaudijus pateikė savo TOP 5.

David Beckham, tai pirmiausiai į galvą ateinantis saugų grandies žaidėjas, kuris mus džiugino perdavimais ir baudos smūgiais per 22 metus trukusią savo profesionalaus futbolininko karjerą. D. Beckham buvo itin darbštus vidurio aikštės žaidėjas, kuris nebuvo palaimintas greičio savybėmis, bet turėjo nerealią dešinę koją.Jo perdavimai dažnai varydavo į neviltį varžovus.

Andrés Iniesta pasirinkau dėl jo įspūdingo aikštės matymo ir žaidimo skaitymo. Jis yra tarsi aikštės pilkasis kardinolas, žaidėjas apie kurį sukasi žaidimas, bet kartu jis nėra toks pastebimas kaip tarkime Messi ar Cristiano Ronaldo. Kas jį daro tokiu ypatingu – jo savybės: grakštumas, užtikrinta kamuolio kontrolė ir lengvumas.

N’golo Kante – juodadarbis ir ne kitaip. Aikštėje pasiruošęs arti nuo pat pirmos iki paskutinės minutės. Jis labai pastovus žaidėjas ir tai rodo jo statistika, pagal perdavimų tikslumą ir perimtus kamuolius jis yra vienas iš lyderių Anglijos čempionate.

Kevin De Bruyne – žaidėjas turintis puikų perdavimą, nuostabų aikštės matymą ir klastingą bei galingą smūgį. Aukšto intelekto futbolininkas, išsiskiriantis iš kitų savo pavyzdinėmis technikos galimybėmis, savo pastoviu žaidimu bei tvirtu charakteriu. Visos šios savybės ir gebėjimai jį daro vienu geriausiu saugų grandies žaidėjų visame pasaulyje.

Toni Kroos – Mane imponuoja jo žaidimo stilius, kaip jis sugeba valdyti komandos, kurią atstovaują, ritmą. Jei Tonis nori, kad komanda sulėtintų tempą, komanda jį sulėtins – arba jei jis norės padidinti tempą, komanda žais šiek tiek greičiau. T. Kroos visada buvo išsiskiriantis savo technika, žaidėjas gebantis atlikti neįmanomą perdavimą ir tai daryti tiksliai. Verta paminėti ir jo žudančius tolimus smūgius”.