Sezono finiše įtikinamai įveikti šiauliečiai, užsitikrinti sidabro medaliai

Jeigu ir buvo kilusi intriga kovoje dėl nugalėtojų titulo, ją smarkiai sumažino du greiti Evaldo Kugio įvarčiai per pirmąsias dešimt minučių. Sausai konstatuojant faktus – paskutiniame ture pergales šventė šeimininkai, turnyrinėje lentelėje pasikeitimų neįvyko, o lygos auksas pagaliau suspindo Kėdainiuose.

Kauniečiai paskutinėms sezono rungtynėms nusiteikė itin ryžtingai ir tą svečiai galėjo pajusti jau nuo pirmųjų susitikimo minučių. Šiauliečių vartus gynusiam jaunajam Evaldui Jurgeliui darbo netrūko, kelis kartus kamuolys lietė jo vartų skersinį, o kėlinio viduryje laisvę baudos aikštelėje gavęs Rimvydas Lipnevičius išvedė šeimininkus į priekį. Dar po aštuonių minučių gražus smūgis pavyko Viliui Armanavičiui ir rungtynių likimas praktiškai buvo nulemtas.

Tiesa, komandos tęsė gana intensyvią kovą ir po pertraukos, šiauliečiai turėjo irgi savų galimybių pasižymėti, bene geriausia iš jų buvo Roko Gedmino išsiveržimas prieš Nemanją Bjelaną, kai šeimininkų vartininkas išgelbėjo savo vartus nuo įvarčio, atmušdamas kamuolį koja.

Savo ruožtu, kauniečiai ir antrame kėlinyje sukūrė daugiau, trečią kartą pataikė į skersinį, o galutinį tašką rungtynėse padėjo Jonas Supronas, realizavęs baudinį. Be abejo, „Hegelmann Litauen“ atstovai sekė įvykių eigą Kėdainiuose, artėjant rungtynių pabaigai tapo vis aiškiau, jog „Nevėžis“ savo šanso nepaleis, bet po finalinio švilpuko kauniečiai  irgi neslėpė džiaugsmo, o iškovoti lygos medaliai kol kas – pats rimčiausias pasiekimas komandos istorijoje.